Nowe BMW przewożone na lawecie zapaliło się

Nowe BMW przewożone na lawecie zapaliło się

Nowe BMW przewożone na lawecie zapaliło się

Podaj dalej

Są w życiu chwile, w których jesteśmy bezsilni w obliczu wyzwania. Z taką sytuacją zmierzył się kierowca ciężarówki, który przewoził na swojej naczepie nowiuteńkie samochody, które zaczęły płonąć. Mimo usilnych starań niewiele był w stanie zrobić.

Podczas jazdy zapaliło się BMW, które było bezpośrednio nad kabiną ciężarówki. Kierowca zatrzymał się natychmiast, wezwał straż pożarną i sam próbował je gasić. Niestety jego starania spełzły na niczym i dopiero straż poradziła sobie z pożarem.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na drodze nr 8 pod Suwałkami. W działaniach brały udział cztery jednostki ratownicze z Suwałk. Udało się szybko opanować pożar. Ogień jednak uszkodził ciągnik siodłowy, lawetę oraz trzy samochody, które się na niej znajdowały. Wśród spalonych samochodów było między innymi nowe BMW X4. Prawdopodobnie zwarcie w instalacji elektrycznej tego samochodu spowodowało wybuch pożaru. Mimo niebezpiecznej akcji ratowniczej, w której trakcie wybuchały opony, nikt nie został ranny. Droga w tym czasie oczywiście była zamknięta.

Tagi: transport, pożar, BMW, tiry

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News