Nowe Audi A6 Avant już w polskich salonach. Tanio nie jest

Nowe Audi A6 Avant już w polskich salonach. Tanio nie jest

Nowe Audi A6 Avant już w polskich salonach. Tanio nie jest

Podaj dalej

W salonach dealerskich Audi w całej Polsce zamawiać już można najnowszy model A6 Avant. Cena nie należy do najniższych, ale z drugiej strony w przypadku tego modelu i producenta już powinniśmy przywyknąć.

Nowe Audi A6 Avant, to pojazd zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu. Ma on łączyć dynamiczną stylistykę z wieloma możliwościami aranżacji wnętrza oraz z dużą pojemnością przestrzeni bagażowej, której wielkość sięga od 565 litrów w podstawowej konfiguracji, do 1680 litrów przy złożonych oparciach tylnej kanapy.

Standardowo, Audi A6 Avant wyposażane jest w pakiet systemów bezpieczeństwa, w skład którego wchodzą m.in. systemy oświetleniowe, systemy wsparcia kierowcy i systemy bezpieczeństwa biernego. Standardem są również przednie reflektory LED dostępne także w dwóch ponadstandardowych wariantach, z których najbardziej zaawansowaną technicznie wersją są reflektory HD Matrix LED ze światłami drogowymi wysokiej rozdzielczości. Również standardowo, wszystkie silniki montowane w nowym Audi A6 Avant wyposażone są w system mild hybrid, wpływający na wydajność i redukujący zużycie paliwa w realnych warunkach drogowych.

We wnętrzu samochodu przykuwa uwagę tunel środkowy z czarnym panelem z wbudowanym ekranem dotykowym systemu MMI touch response. Podobnie jak ekran dolny, również umieszczony na konsoli tunelu środkowego, jest on lekko zwrócony w stronę kierowcy. Obok wersji podstawowej, dostępne są linia wyposażenia sport i pakiet sportowy S line. Każda z nich ma swą indywidualną koncepcję kolorystyczną. Do wszystkich linii wyposażenia dodać można jeszcze pakiet stylistyki zewnętrznej S line.

Cena nowego Audi A6 Avant 50 TDI quattro tiptronic (286 KM) to 308 200 złotych.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News