Nowe szkolenia dla kierowców, czyli Akademia RS

Nowe szkolenia dla kierowców, czyli Akademia RS

Podaj dalej

Skoda od lat produkuje sportowe odmiany swoich modeli w wersji RS, a zainteresowanie nimi rośnie każdego roku. Właśnie z myślą o kierowcach tych wersji przygotowano specjalny program szkoleniowy.

Michał Cabaj będący kierownikiem ds. komunikacji marki Skoda opowiada o założeniach szkolenia. – Ma ono na celu nie tylko zaznajomienie odbiorców z zaletami tej specjalnej wersji modelowej, ale też rozwój umiejętności uczestników szkolenia w obrębie bezpiecznej i dynamicznej jazdy – 

Program szkolenia zawierać będzie m.in. praktyczną demonstrację wykorzystania nowoczesnych systemów (XDS+, ESC SPORT, DSR) pozwalających kierowcy czerpać dodatkową radość z jazdy.

W każdym szkoleniu udział brać będzie także Mikołaj Marczyk, kierowca zespołu ŠKODA Polska Motorsport, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Marczyk jest bardzo utalentowanym kierowcą młodego pokolenia, który w poprzednim sezonie zdobył mistrzowski tytuł w klasie Open N.

Szkolenia będą prowadzić profesjonalni trenerzy posiadający międzynarodowe certyfikaty. Zajęcia mają się odbywać na Skoda Autodrom Poznań, czyli jednym najbardziej nowoczesnych ośrodków doskonalenia techniki jazdy w Polsce. Miejsce to daje olbrzymie możliwości realizowania dedykowanych szkoleń z zakresu doskonalenia techniki jazdy. Co ciekawe szkolenia będą zakończone próbą sportową. Uczestnicy zatem będą mogli się poczuć jak prawdziwi zawodowcy.

Akademia RS znajdzie się w ofercie SKODA Auto Szkoła już w kwietniu. Więcej informacji na temat szkolenia znaleźć można klikając tutaj.

Tagi: Akademia RS, Skoda Auto SzkołaSkoda, Skoda Polska, Miko Marczyk

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News