Nowe szkolenia dla kierowców, czyli Akademia RS

Nowe szkolenia dla kierowców, czyli Akademia RS

Nowe szkolenia dla kierowców, czyli Akademia RS

Podaj dalej

Skoda od lat produkuje sportowe odmiany swoich modeli w wersji RS, a zainteresowanie nimi rośnie każdego roku. Właśnie z myślą o kierowcach tych wersji przygotowano specjalny program szkoleniowy.

Michał Cabaj będący kierownikiem ds. komunikacji marki Skoda opowiada o założeniach szkolenia. – Ma ono na celu nie tylko zaznajomienie odbiorców z zaletami tej specjalnej wersji modelowej, ale też rozwój umiejętności uczestników szkolenia w obrębie bezpiecznej i dynamicznej jazdy – 

Program szkolenia zawierać będzie m.in. praktyczną demonstrację wykorzystania nowoczesnych systemów (XDS+, ESC SPORT, DSR) pozwalających kierowcy czerpać dodatkową radość z jazdy.

W każdym szkoleniu udział brać będzie także Mikołaj Marczyk, kierowca zespołu ŠKODA Polska Motorsport, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Marczyk jest bardzo utalentowanym kierowcą młodego pokolenia, który w poprzednim sezonie zdobył mistrzowski tytuł w klasie Open N.

Szkolenia będą prowadzić profesjonalni trenerzy posiadający międzynarodowe certyfikaty. Zajęcia mają się odbywać na Skoda Autodrom Poznań, czyli jednym najbardziej nowoczesnych ośrodków doskonalenia techniki jazdy w Polsce. Miejsce to daje olbrzymie możliwości realizowania dedykowanych szkoleń z zakresu doskonalenia techniki jazdy. Co ciekawe szkolenia będą zakończone próbą sportową. Uczestnicy zatem będą mogli się poczuć jak prawdziwi zawodowcy.

Akademia RS znajdzie się w ofercie SKODA Auto Szkoła już w kwietniu. Więcej informacji na temat szkolenia znaleźć można klikając tutaj.

Tagi: Akademia RS, Skoda Auto SzkołaSkoda, Skoda Polska, Miko Marczyk

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News