Nowa nazwa Rajdu Polski!

Nowa nazwa Rajdu Polski!

Podaj dalej

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej przed Rajdem Polski organizatorzy największego wydarzenia motorsportowego podali nową nazwę 7. rundy tegorocznych mistrzostw świata.

fot. PZM
fot. PZM

Organizatorzy na konferencji prasowej poinformowali, że wszystkie przygotowania przebiegają zgodnie z harmonogramem, a wprowadzone zmiany pod kątem bezpieczeństwa zostały zaakceptowane przez Michele Mouton.

Po wycofaniu się firmy LOTOS, tytularnego sponsora, 7. runda tegorocznych mistrzostw świata uzyskała także nową nazwę: PZM Rajd Polski.

Kilka chwil po ogłoszeniu startu Kajetana Kajetanowicza w Rajdzie Polski odbyła się konferencja prasowa dotycząca naszej najważniejszej imprezy sportowej. Na spotkaniu z dziennikarzami prezes PZM Andrzej Witkowski, a także przedstawiciele lokalnych samorządów oraz firmy Top Racing zajmującej się obsługą kibiców opowiadali o przygotowaniach do rajdu.

Harmonogram jest znany już od pewnego czasu, jednak teraz dokładniej omawiano charakterystykę oesów oraz ulokowanie stref kibica. Prezes Witkowski zwracał przy tym szczególną uwagę, że rajd jest pod baczną obserwacja FIA, gdyż rok temu otrzymaliśmy żółta kartkę z powodu złego zachowania kibiców na oesach.

Szef naszego związku motorowego prosił o bezpieczne kibicowanie, aby za rok znów można było podziwiać WRC na trasach w Mikołajkach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News