Nowa Honda Jazz z napędem hybrydowym

Nowa Honda Jazz z napędem hybrydowym

Honda Jazz Exterior

Podaj dalej

Honda zaprezentowała nową generację modelu Jazz – po raz pierwszy z zaawansowanym, dwusilnikowym, hybrydowym układem napędowym.

Nowy Jazz wprowadza na masowy rynek korzyści związane z oszczędnością eksploatacji oraz osiągami hybrydowego układu napędowego. Przyspieszy też realizację ambicji Hondy, która założyła, że do 2022 roku wszystkie oferowane w Europie modele tej marki będą wyposażone w napędy zelektryfikowane.

Jazz nowej generacji będzie pierwszym modelem w europejskiej ofercie Hondy, oznaczonym emblematem „e: HEV”. To pierwszy przykład użycia przez Hondę emblematu z serii „e:Technology”, którym będą oznaczane w przyszłości wszystkie modele Hondy wyposażone w zelektryfikowane układy napędowe.

Honda Jazz Exterior

Odsłona nowej odmiany modelu – Crosstar

Kolejną nowością w ofercie modelu Jazz jest nowa jego odmiana – „Crosstar”, zaprojektowana z myślą o tych, którzy szukają stylowego miejskiego crossovera. Crosstar, dostępny z tym samym hybrydowym układem napędowym oraz funkcjonalnym wnętrzem, dysponuje wyższym prześwitem, unikalną konstrukcją przedniej osłony chłodnicy, wodoodporną tapicerką siedzeń i zintegrowanymi relingami dachowymi.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News