Nocne wyzwanie LIQUI MOLY

Nocne wyzwanie LIQUI MOLY

Podaj dalej

Ekipa LIQUI MOLY Team Engstler w miniony weekend zaliczyła kolejną rundę TCR International Series, które tym razem odwiedziło Singapur, aby towarzyszyć Formule 1 podczas nocnego wyścigu.

2016-2016-singapore-race-2-68-felipe-c-de-souza_51

Marina Bay jest wyjątkowym obiektem, gdyż wytyczono go na ulicach jednego z najpiękniejszych miast świata, a cała rywalizacja toczy się przy sztucznym świetle. Podczas tego nietypowego wyzwania barw niemieckiej ekipy bronili Davit Kajaia oraz Felipe de Souza.

W trakcie jedynej w ten weekend sesji treningowej obaj zapoznawali się z torem, by w kwalifikacjach sięgnąć kolejno po 14. oraz 16. miejsce. Znacznie lepiej zawodnicy LIQUI MOLY Tem Engstler poradzili sobie jednak z walką koło w koło. Co prawda w pierwszym obaj zawodnicy mieli problemy i żaden z nich nie zdobył punktów, jednak w drugim Davit Kajaia finiszował na ósmym miejscu, natomiast Felipe de Souza był trzynasty.

2016-2016-singapore-race-1-07-davit-kajaia_41

Kolejna runda serii TCR odbędzie się w weekend 30 września – 02 października na malezyjskim torze Sepang, jako impreza towarzysząca Formule 1.

2016-2016-singapore-race-2-68-felipe-c-de-souza_51

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News