Nocne jazdy testowe w Volkswagenie w Warszawie

Nocne jazdy testowe w Volkswagenie w Warszawie

Nocne jazdy testowe w Volkswagenie w Warszawie

Podaj dalej

Niedawno Volkswagen Home zasłynął z organizowania nietypowych jazd testowych, w których klienci mogą brać udział wieczorem lub nawet w późnych godzinach nocnych. Pomysł ten okazał się wyjątkowo trafny.

Chętnych nie brakuje, a wyjątkowa jazda testowa zaczyna się zazwyczaj pod domem klienta i prowadzi przez centrum stolicy. Na przejażdżkę można zabrać męża, żonę, dziecko czy psa. Na życzenie klientów samochody mogą być wyposażone w foteliki dla dzieci czy w matę zabezpieczającą do przewozu psów.

Chętnych do nocnych jazd testowych nie brakuje. Każdego tygodnia realizujemy kilkanaście takich testów. Pomysł jazd testowych nocą zrodził się nie tylko z potrzeb klientów, którzy dopiero wieczorem dysponują wolnym czasem, ale również dlatego, że wtedy po Warszawie jeździ się dużo przyjemniej. Klienci mogą w praktyce poznać działanie i zalety większości systemów asystujących z Dynamic Light Assist na czele – mówi Szymon Sobolewski, sprzedawca w Volkswagen Home.

Zaawansowane reflektory typu LED ze statyczną funkcją doświetlania zakrętów Volkswagen oferuje do niemal wszystkich swoich modeli. Zaczynając od Polo, a kończąc na Arteona. Dla większości z nich dostępny jest system Dynamic Light Assist, który na życzenie kierowcy, włącza światła drogowe na stałe, jeśli samochód porusza się z prędkością większą niż 60 km/h. Dzięki funkcji, która korzysta z danych pochodzących z kamery, system maksymalnie oświetla drogę nie oślepiając kierowców aut nadjeżdżających z przeciwka.

Tagi: Volkswagen Home, salon samochodowy, jazda testowa,

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News