Niszcząc samochody przez przypadek zdemaskował nielegalny salon gier

Niszcząc samochody przez przypadek zdemaskował nielegalny salon gier

Korzystanie z telefonu w trakcie jazdy

Podaj dalej

Wywiadowcy z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach zatrzymali mężczyznę niszczącego zaparkowane samochody w katowickiej dzielnicy Piotrowice. Swoim zachowaniem nie tylko sprowadził na siebie zainteresowanie służb, ale też doprowadził do ujawnienia przestępczego procederu. Mężczyzna przebywał w lokalu, w którym znajdowały się nielegalne maszyny do hazardu – tam weszli za nim policjanci…

W miniony piątek wywiadowcy z katowickiego oddziału prewencji zostali skierowani na jedną z ulic dzielnicy Piotrowice, gdzie mężczyzna miał niszczyć zaparkowane tam samochody. Na miejscu uzyskali jego rysopis oraz informację, że wraz z towarzyszącą mu kobietą wszedł do pobliskiego budynku. Po wejściu do jego środka policjanci natychmiast zauważyli podejrzanego.

Mężczyzna na próbę wylegitymowania zareagował wyraźną agresją. Na niewiele się to jednak zdało, ponieważ już chwilę później został obezwładniony i zatrzymany. Gdy sytuacja się uspokoiła, policjanci zauważyli znajdujące się w lokalu maszyny do gier hazardowych oraz siedzące przy nich osoby. Wobec uzasadnionego podejrzenia nielegalnego prowadzenia gier hazardowych mundurowi zatrzymali kolejną osobę – tym razem podejrzewaną o związek z nielegalną działalnością.

Angielskie poczucie humoru właściciela Alfy. Za ten napis może mieć spore problemy

Na miejscu zostało zabezpieczonych ponad 7 tys. złotych w różnych nominałach, klucze i pilot niezbędne do obsługi automatów, telefony komórkowe oraz dokumentacja z prowadzonej nielegalnej działalności. O dalszym losie zatrzymanych zdecyduje sąd.

źródło: policja.pl

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News