Nissan Navara w wersji specjalnej N-Guard już w sprzedaży

Nissan Navara w wersji specjalnej N-Guard już w sprzedaży

Nissan Navara w wersji specjalnej N-Guard już w sprzedaży

Podaj dalej

Nissan Navara N-Guard to mocna i elegancka nowa wersja specjalna cenionego pick-upa, już dostępna w sprzedaży.

Samochód bazuje na flagowej wersji Tekna, a kratę wlotu powietrza, oprawy lamp przeciwmgłowych, boczne lusterka, klamki drzwi oraz tylny zderzak polakierowano na czarno. Dodano harmonizujące kolorystycznie boczne stopnie i relingi dachowe, a także specjalne 18‑calowe felgi ze stopów metali lekkich. Standardem są też przyciemnione oprawy reflektorów oraz elektrycznie sterowany szyberdach z przyciemnioną szybą.

Klienci mogą zamówić Nissana Navara N-Guard w jednym z trzech kolorów nadwozia — metalizowanych ciemnoszarym lub czarnym oraz białym perłowym. Całości dopełniają specjalne naklejki w dolnej części drzwi i skrzyni ładunkowej za tylnym kołem.

We wnętrzu finezji i elegancji dodają przeprojektowane fotele ze skórzaną tapicerką. Siedziska i oparcia urozmaicono nowymi wstawkami w kolorze ciemnoszarym i żółtym oraz podwójnymi żółtymi szwami. Ten sam motyw powtórzono na wykończeniu drzwi oraz na nowych dywanikach z geometrycznym wzorem nawiązującym do naklejek na nadwoziu.

W standardowym wyposażeniu wersji specjalnej znalazły się przednie i tylne czujniki parkowania oraz spryskiwacze reflektorów, a także blokada tylnego mechanizmu różnicowego, wcześniej dostępna wyłącznie za dopłatą.

W Polsce Navara N-Guard oferowana jest w cenie 159 150 zł brutto w wersji z manualną przekładnią 6-biegową oraz – za 5000 zł więcej – z 7-biegową skrzynią automatyczną.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News