Nissan nagrodzony w plebiscycie Fleet Awards Polska

Nissan nagrodzony w plebiscycie Fleet Awards Polska

Nissan nagrodzony w plebiscycie Fleet Awards Polska

Podaj dalej

Crossovery oraz pojazdy zeroemisyjne Nissana od lat pracują na zaufanie, jakim obdarzają je klienci, zarówno indywidualni, jak i flotowi. Potwierdzeniem wysokiej pozycji marki na rynku są także rezultaty osiągane w cenionych plebiscytach motoryzacyjnych.

W ostatnim czasie lista laurów zdobytych przez samochody japońskiego producenta wzbogaciła się o nagrody Fleet Awards 2018. Nissan X-Trail został uznany za Najlepszy flotowy samochód dla menadżera – duży SUV/crossover, natomiast nowy Nissan LEAF okazał się bezkonkurencyjny w kategorii Najlepszy flotowy samochód elektryczny.

Plebiscyt Fleet Awards Polska jest corocznym konkursem, który już od ponad dekady wskazuje najlepsze samochody, produkty i usługi flotowe. Celem projektu jest wskazanie wiodących produktów dla klientów flotowych, dostępnych w portfolio polskich importerów, dealerów, producentów, dostawców i franczyzobiorców związanych z branżą motoryzacyjną.

Uhonorowana w kategorii Najlepszy flotowy samochód elektryczny druga generacja Nissana LEAF to kolejna odsłona najpopularniejszego samochodu zeroemisyjnego na świecie. Chociaż model dostępny jest w polskich salonach dopiero od marca, już zdobył szerokie grono klientów, czego potwierdzeniem jest ponad 400 egzemplarzy zamówionych w Polsce i ponad 34 000 w skali całej Europy.

Nagrodzony w kategorii Najlepszy flotowy samochód dla menadżera – duży SUV/crossover Nissan X-Trail to flagowy przedstawiciel marki w segmencie crossoverów. Model w ubiegłym roku poddany został modernizacji, dzięki której zyskał bardziej wyrazisty i zdecydowany styl nadwozia, wyższą jakość materiałów we wnętrzu oraz szereg technologii poprawiających komfort i bezpieczeństwo podróży.

Plebiscyt Fleet Awards Polska składa się z dwóch części – głosowania internetowego (30% finalnej oceny) oraz Wielkiego Testu Flotowego (50%). Pierwszy etap trwa miesiąc i odbywa się na specjalnej platformie internetowej. W tym roku po raz pierwszy do głosowania zostali zaproszeni przedsiębiorcy, biznesmeni i właściciele firm z sektora MŚP. Głosy oddało blisko 20 000 osób, w tym ponad 100 dziennikarzy motoryzacyjnych. W ramach drugiego etapu 318 jurorów, fleet managerów, w trzech dynamicznych próbach oraz podczas jazd miejskich oceniało, porównywało i zestawiało ze sobą ponad 130 nominowanych pojazdów. Składową oceny jest również wartość rezydualna (20%).

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News