Nieudany zlot samochodów tuningowych w Łodzi. Wszystko przez wożenie kolegi na masce samochodu

Nieudany zlot samochodów tuningowych w Łodzi. Wszystko przez wożenie kolegi na masce samochodu

Podaj dalej

Grupa osób zorganizowała na parkingu przy ul. Pojezierskiej w Łodzi ‚zlot samochodów tuningowych’. Spotkanie wielbicieli motoryzacji mogłoby odbyć się bez większych zarzutów, gdyby nie jeden z uczestników. Jak ustalili funkcjonariusze 20-latek kierujący samochodem volkswagen golf przewoził na masce samochodu swojego 21-letniego kolegę. Do czasu.

Rok starszy ”pasażer” nie był w stanie długo utrzymać się na samochodzie i w trakcie jednego z manewrów spadł. Na skutek licznych obrażeń trafił do szpitala.

Liczniejsza grupa policjantów od razu pojawiła się na miejscu, przy jednym z centrów handlowych w celu skontrolowania reszty uczestników oraz ich pojazdów. Sprawdzono 27 samochodów i wystawiono 13 mandatów karnych. Na widok radiowozów wielu uczestników zlotu rozjechało się po mieście na inne parkingi. Policjanci podążyli jednak za nimi.

Policjanci wybrali się na zlot tuningowy. Wystawili 87 mandatów i zabrali 32 dowody

„Apelujemy do wszystkich sympatyków sportów samochodowych o zdrowy rozsądek. Nie bez przyczyny wyścigi odbywają się na specjalnie przygotowanych i zabezpieczonych torach. Sceny filmowe kręcone są z udziałem kaskaderów w przygotowanych pojazdach. Naśladowanie takich zachowań na drogach i ulicach miasta może skończyć się tragedią” – piszą policjanci.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News