Nietypowa kolekcja, w nietypowym miejscu, a na dodatek w kobiecych rękach [WIDEO]

Nietypowa kolekcja, w nietypowym miejscu, a na dodatek w kobiecych rękach [WIDEO]

Nietypowa kolekcja, w nietypowym miejscu, a na dodatek w kobiecych rękach [WIDEO]

Podaj dalej

Jak wyobrażacie sobie osobę, która jest właścicielem drogich, luksusowych samochodów?

Tych, których możemy zobaczyć najczęściej to głównie celebryci i ludzie show-biznesu. Ich profile w social media kipią bogactwem, a wśród zdjęć, można zauważyć też te w najdroższych samochodach świata.

Jest jednak także drugi typ – kolekcjonerzy.

Ludzie, który bardzo często lubią pozostawać w cieniu. Mimo, że ich garaże kryją prawdziwe perełki, to niechętnie pokazują swoje samochody. Auta sporadycznie pojawiają się na publicznych drogach, a ich główne zadanie to cieszyć oczy samego właściciela.

Są na szczęście również tacy, którzy mimo iż stronią od pierwszych stron gazet, potrafią we właściwy sposób korzystać ze swoich kolekcji. Taką właśnie osobą jest Kathy Cargill. Kathy mieszka w Kolorado, gdzie czas płynie zdecydowanie wolniej.

W jej kolekcji znajduje się kilka modeli brytyjskiego producenta. Kathy upodobała sobie markę McLaren.
Jest właścicielką dwóch modeli McLaren 570S, McLarena 720S w kolorze „Azores Orange”, oraz świeżo zakupionego McLarena Senna.

Kiedy Senna nie przewija się przez drogi Colorado, górskie drogi przyprawiające o opad szczęki i rozległe kaniony, stoi w specjalnie zaprojektowanych garażu. Właścicielka zbiera w nim różne motoryzacyjne pamiątki, kącik poświęcony Ayrtonowi Sennie, bar, rajdowy fotel z symulatorem i panoramicznymi ekranami, świetnie wyposażony warsztat, oraz myjnię, a właściwie małe centrum detailingowe. Istny raj na ziemi!!! Musicie zobaczyć wideo na samym dole!

– Absolutnie kocham moje samochody i wszystkie pamiątki jakie zgromadziłam. Od początku wiedziałam, że chcę stworzyć dla nich specjalne miejsce” – mówi Kathy

Kiedy siedzisz za kierownicą Senny i masz za oknem niebywałe widoki, to dosłownie jakbyś prowadził samochód na widoku prosto z pocztówki. Czujesz auto pod sobą, czujesz drogę, podziwiasz scenerię, wtedy dopiero nie możesz uwierzyć, jakim jesteś szczęściarzem, że możesz tego doświadczać” – dodaje.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News