Nietuzinkowy salon samochodowy Skody. Wyposażenie zaskakuje

Nietuzinkowy salon samochodowy Skody. Wyposażenie zaskakuje

17151-fot2

Podaj dalej

W salonie Motorpol Wrocław powstał pierwszy w Polsce Digital Showroom Skody. Odwiedzający mogą skorzystać z szeregu multimedialnych rozwiązań, niespotykanych dotychczas w salonach samochodowych, ułatwiających poznawanie poszczególnych funkcjonalności, systemów bezpieczeństwa czy służących do konfiguracji modeli.

Showroom Skoda jest częścią salonu Motorpol Wrocław, zlokalizowanego przy alei Karkonoskiej 81 we Wrocławiu. W salonie znajdują się najnowsze rozwiązania digitalowe oraz narzędzia pozwalające zapoznać się w dogodny sposób z ofertą marki oraz funkcjonalnościami poszczególnych modeli.

Tomasz Piasny, Dyrektor Działu Rozwoju Sieci Dealerskiej Skoda: Jesteśmy świadkami największej rewolucji w dziejach przemysłu samochodowego. Wkraczamy w erę, w której dominującą rolę odgrywa digitalizacja oraz usługi online. Obserwujemy rynek i jako lider odpowiadamy na zachodzące w nim zmiany oferując naszym klientom najnowsze rozwiązania i technologie. Digital Showroom Skoda powstał po to, aby być bliżej klientów Skody, jeszcze lepiej poznać ich potrzeby i sprostać ich oczekiwaniom.

W przestrzeni showroomu znajduje się multimedialna ściana video, z którą można łączyć się za pomocą iPadów prezentując klientom możliwości samochodów i działanie systemów bezpieczeństwa oraz dokonać konfiguracji wybranego modelu, multimedialny stół dotykowy, który również służy poznaniu poszczególnych funkcji i możliwości modeli z szerokiej oferty marki, specjalne multimedialne standy informacyjne przy samochodach oraz iPady ze specjalną aplikacją, która przez cały proces zakupowy towarzyszy klientowi i jego doradcy.

Glasgow idzie w ślady Brukseli? Chcą limitu 30 km/h w całym mieście

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News