Niepowtarzalny McLaren. Więzienie za przekręcanie liczników. Stingery dla drogówki

Niepowtarzalny McLaren. Więzienie za przekręcanie liczników. Stingery dla drogówki

Niepowtarzalny McLaren. Więzienie za przekręcanie liczników. Stingery dla drogówki

Podaj dalej

Motobesty to podsumowanie najciekawszych wydarzeń ze świata motoryzacji, które miały miejsce w ostatnich siedmiu dniach.

Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych artykułów motoryzacyjnych, które ukazały się na naszej stronie wraz z ich krótkim opisem. Dzięki niej zobaczycie, co was ominęło w ostatnich dniach i krótko o tym przeczytacie. Co więcej, jeśli któryś tekst szczególnie was zainteresuje, to znajdziecie przy nim także odnośnik do pełnego artykułu.

Niepowtarzalny McLaren 720S Stealth

McLaren stworzył kolejny wyjątkowy samochód. Jego inspiracją był wspaniały zwycięski egzemplarz F1 GTR, który brał udział w zawodach Le Mans w 1995 roku (czytaj więcej).

fot. David Berman

Nawet do 5 lat więzienia za przekręcanie liczników

Od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia. Tyle może grozić osobom, które zdecydowały się na fałszowanie faktycznego przebiegu samochodów. Wszystko zależy od skali procederu. Projekt nowelizacji ustawy Prawa o ruchu drogowym został przegłosowany w Sejmie i czeka już obecnie tylko na podpis Prezydenta RP. W życie wejdzie z początkiem przyszłego roku (czytaj więcej).

Po BMW czas na Stingery!

Nie od dziś wiadomo, że polska policja polega na koreańskich autach marki Kia. Od kilku lat szeregi policyjnej floty zasila Kia Ceed. Teraz jednak funkcjonariusze przesiądą się do naprawdę mocnych aut, również z koreańskiego podwórka (czytaj więcej).

McLaren zapowiada 720S Spidera

McLaren opublikował wideo, na którym widać parę wsiadającą do niebieskiego 720S, a następnie napis: „Zobacz więcej 8.12.18”. Nietrudno się jednak domyślić, co takiego zobaczymy 8 grudnia (czytaj więcej).

Rozwój Porsche 911 przez ostatnie 55 lat

W Los Angeles ma miejsce się światowy debiut ósmej generacji Porsche 911 – 55 lat po premierze pierwszej odsłony modelu. To dobry powód, by spojrzeć wstecz i przyjrzeć się siedmiu poprzednim pokoleniom 911 (czytaj więcej).

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News