Nieoznakowany Volkswagen Passat zasila szeregi policji

Nieoznakowany Volkswagen Passat zasila szeregi policji

Podaj dalej

Volkswagen Passat to jeden z najbardziej popularnych samochodów w Polsce. Być może sympatia do tego modelu również sprawiła, że policjanci zdecydowali się na jego zakup. Co ciekawe, policyjny Passat będzie nieoznakowany.

W Komendzie Powiatowej Policji w Głogowie miało miejsce uroczyste przekazanie nowych pojazdów służbowych. Łączna wartość zakupionych samochodów to blisko 250 tys. zł. W uroczystości przekazania aut udział wzięło kierownictwo głogowskiej komendy oraz przedstawiciele strony społecznej, która wsparła ich zakup.

fot. poglądowe

Policjanci otrzymali łącznie dwa nowe radiowozy. Pierwszy z nich to Mercedes Sprinter, który będzie wykorzystywany w pracy techników kryminalistyki, jako ambulans kryminalistyczny.

Drugim natomiast jest znany i lubiany przez polskie społeczeństwo Volkswagen Passat. Będzie on nieoznakowany, a przeznaczono go do służby w pionie logistycznym głogowskiej komendy.

fot. poglądowe

Te dwa auta niewątpliwie będą znacznym wzmocnieniem w codziennej pracy funkcjonariuszy i pozwolą efektywniej realizować zadania, jakie stawiane są przed głogowskimi policjantami.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News