Najnowsza technologia

Najnowsza technologia

Podaj dalej

Jeśli będziemy rozważać kupno Michelin CrossClimate musimy pamiętać, że jest ona przede wszystkim oponą letnią, z zachowanymi wszystkimi jej cechami. Nie należy mylić jej z oponą wielosezonową, która charakteryzuje się głównie właściwościami zimowymi.

fot. Michelin
fot. Michelin

Produkt francuskiej firmy skierowany jest głównie do osób jeżdżących w warunkach miejskich, spisuje się jednak świetnie także w dłuższych trasach. Opona dzięki inteligentnej technologii potrafi świetnie dostosowywać się do panujących warunków.

Wielu kierowców korzysta z opony zimowej przez cały rok, osłabiając jej właściwości, powodując większe zużycie materiałów, a także ryzykując bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego. Opony Michelin są idealną alternatywą dla kierowców, którzy z różnych powodów nie wymieniają opon między sezonami.

Michelin przeznacza rocznie ponad 640 milionów euro na swoje programy Badawcze i Rozwojowe, przeprowadza 75,000 testów konsumenckich na całym świecie i 11,000 ankiet z potencjalnymi klientami. Na świecie cały czas jeździ ponad 3000 samochodów Michelin z czarnymi skrzynkami, na bieżąco rejestrującymi pracę opon.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News