Najlepszym Technikiem Samochodowym okazał się Polak

Najlepszym Technikiem Samochodowym okazał się Polak

Najlepszym Technikiem Samochodowym okazał się Polak

Podaj dalej

Określenie Polak potrafi, można usłyszeć w różnym kontekście. W przypadku Krzysztofa Funkowicza ma ono wydźwięk w pełni pozytywny i napawający dumą.

Pierwsze miejsce w kategorii Najlepszy Technik Samochodowy, wyłonione spośród całej obsługi SEAT-a na świecie, po raz drugi z rzędu przypadło pracownikowi z Polski! W weekend 16-18 marca w Barcelonie odbyła się 19. edycja Światowego Konkursu Top SEAT People 2018, gdzie Krzysztof Funkowicz z Serwisu Bednarek Łódź udowodnił, że jest niepokonany.

TOP SEAT PEOPLE to międzynarodowy konkurs, w którym hiszpańska marka wyłania spośród pracowników na całym świecie najlepszych w swoim fachu. Zdobycie pierwszego miejsca w swojej kategorii to potwierdzenie najwyższej jakości obsługi i pełnego profesjonalizmu w kontakcie z klientami. W konkursie brane są pod uwagę zarówno teoria, jak i praktyka. Poza wiedzą sprawdzane są też umiejętności pracowników. TOP SEAT PEOPLE podzielony jest na dwa etapy. Po udanych zmaganiach na szczeblu krajowym zwycięzcy rywalizują ze współpracownikami z sieci na całym świecie.

Po lokalnych eliminacjach w Poznaniu w połowie stycznia wyłonieni najlepsi pracownicy sieci dealerskiej oraz serwisowej zaprezentowali swoje umiejętności podczas Finału Światowego w Barcelonie w rodzinnym mieście marki. Wśród zadań, przed którymi stanęli uczestnicy wyzwania, pojawiły się testy wiedzy, odgrywanie scenek sytuacyjnych związanych z obsługą klienta, przygotowanie i przedstawienie biznesowego studium przypadku oraz diagnozowanie usterek w samochodach. Krzysztof Funkowicz z Serwisu Bednarek Łódź kolejny raz okazał się najlepszy.

Krzysztof Funkowicz: Wykonuję nadal tę samą pracę co przez wiele poprzednich lat, robiąc to, najlepiej jak potrafię. Po zwycięstwie jestem postrzegany inaczej, oczekiwania są większe, więc tym bardziej staram się im sprostać. Po wygranej zyskałem pewność siebie. Uważam, że kluczem do sukcesu jest osobiste zaangażowanie, ciągłe doszkalanie i traktowanie każdego pojazdu klienta jak swojego własnego.

Dążymy do tego, by poziom obsługi klientów stale wzrastał, a kolejne najwyższe wyróżnienie dla pracownika z Polski to doskonałe potwierdzenie naszych sukcesów na tym polu – podsumowuje Jakub Góralczyk, Kierownik PR SEAT. Serdecznie gratuluję Panu Krzysztofowi jego niesamowitego osiągnięcia i wyjątkowego poziomu obsługi Klienta, który reprezentuje – dodaje.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w karierze!

Tagi: Platinum, warsztat, Orlen Oil, Seat, Top SEAT People,

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News