Najlepszy rezultat na koniec sezonu!

Najlepszy rezultat na koniec sezonu!

Podaj dalej

Łukasz Byśkiniewicz i Bartłomiej Boba, reprezentujący TVN TURBO RALLY TEAM, wystartowali w 3. Rajdzie Arłamów- ostatniej rundzie Castrol Inter Cars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Załoga jadąca Oplem Adamem R2 znalazła się w pierwszej punktowanej dziesiątce klasyfikacji generalnej rajdu. Oznacza to najlepszy rezultat w tym sezonie.


6Z2A1662

Łukasz Byśkiniewicz:

„To był mój pierwszy start w Rajdzie Arłamów. Potwierdziły się opinie kolegów, że trasy w Bieszczadach są niesamowite i dostarczają olbrzymią dawkę adrenaliny. Wiadomo było, że debiutując na tych trasach nie będzie łatwo walczyć o wygraną, ale z Bartkiem jesteśmy zadowoleni z kilku bardzo dobrych czasów. Pierwszego dnia nie mogliśmy jechać szybko ponieważ mieliśmy uszkodzony interkoom i nie słyszałem dobrze komend pilota. Trochę szkoda, że sezon już się zakończył. Był to trudny rajdowy rok i nie zawsze uśmiechało się do nas szczęście. Ale z pewnością rok, który dużo mnie nauczył. Tegoroczne wzloty i upadki z pewnością zaprocentują w kolejnych latach. Chciałbym serdecznie podziękować moim partnerom, za kolejny rok rajdowej przygody i za to, że mogłem być ich ambasadorem. Dziękuję firmom: NOVOL, TEKOM Technologia, I-Planet Radom, Modesto. Wielkie podziękowania kieruje również do szefów, wydawców i producentów kanałów grupy TVN za wsparcie medialne. Jednak jeszcze się nie żegnamy z naszymi kibicami w tym roku, ponieważ już teraz możemy powiedzieć, że wystartujemy w Rajdzie Barbórka w Warszawie.”

Bartłomiej Boba:

„Fajny wynik na koniec sezonu. Łukasz ponownie świetnie pojechał Power Stage wykręcając drugi czas w 2WD. Nie ma rajdów prostych, a ten mogę zaliczyć do jednych z trudniejszych do dyktowania i jechania. Dlatego cieszę się z mety i wyniku. Na co dzień jestem instruktorem techniki jazdy i obserwuje jak ludzie jeżdżą. Łukasz jest jednym z nielicznych dziennikarzy motoryzacyjnych, który umie prawidłowo operować kierownicą. Nie mogę patrzyć jak widzę w telewizji jak ci co powinni dawać przykład robią to źle i co gorsza, uważają się za świetnych kierowców:)”

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News