N-Trek czyli nowa wersja specjalna Nissana Navara

N-Trek czyli nowa wersja specjalna Nissana Navara

N-Trek czyli nowa wersja specjalna Nissana Navara

Podaj dalej

Nissan Navara to ceniony przez kierowców pick-up, który produkowany jest od 1986 roku. Już od trzech lat dostępna jest na rynku europejskim jego czwarta generacja. Czas na nowość.

Bazująca na wersji N-Connecta limitowana edycja N-Trek jest dostępna w kolorach białym perłowym i metalizowanym zielonym. Standardowe wyposażenie modelu zostało wzbogacone m.in. o nawigację z dotykowym ekranem, kamery cofania oraz 18-calowe felgi ze stopów metali lekkich. Pod maską znajdziemy silnik diesla o pojemności 2,3 litra i mocy 160 KM połączony z 7-biegową automatyczną skrzynią biegów i napędem 4×4.

Nissan Navara wyróżnia się na tle konkurencji niższym poziomem hałasu i wibracji podczas jazdy. W swojej klasie może się poszczycić także najniższym zużyciem paliwa i długą przestrzenią ładunkową. Dzięki tylnemu zawieszeniu wielodrążkowemu, komfort jazdy nie odbiega od tego w samochodzie osobowym. W rezultacie jest to doskonały wybór dla profesjonalistów pracujących w branży budowlanej lub rolnictwie, których codzienne obowiązki wymagają transportu elementów o znacznych gabarytach, a którzy w weekend pragną zabrać rodzinę poza miasto i odbyć tę podróż w komfortowych warunkach – mówi Dorota Pajączkowska, PR Manager marki Nissan w Polsce.

Wersja N-Trek stwarza również możliwość personalizacji wybranych elementów samochodu, co w przypadku pick-upa ma szczególne znaczenie ze względu na konstrukcję auta pozwalającą na odkrycie lub całkowite zakrycie przestrzeni załadunkowej. W tym względzie Nissan oferuje dwa warianty dodatkowych akcesoriów do wyboru: pakiet dostępny za 7 000 złotych z rolowaną osłoną połączoną ze stylizowaną przednią rurą ze stali nierdzewnej Chrome oraz plastikową nakładkę ochronną tylnej klapy i plastikową wyściółkę skrzyni. Natomiast droższy wariant akcesoriów, dostępny w cenie 10 000 złotych, oprócz wspomnianych elementów zawiera także hardtop w wersji premium.

Tagi: Nissan Navara N-Trek, premiera 2018, pick-up,

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News