Zobacz jak młody gamoń nie umie spalić gumy w 500-konnym Mercedesie. Internet nigdy mu tego nie zapomni

Zobacz jak młody gamoń nie umie spalić gumy w 500-konnym Mercedesie. Internet nigdy mu tego nie zapomni

Młody gamoń próbuje palić gumę

Podaj dalej

Pokazówka w niewyobrażalnie mocnym samochodzie zapewnia często podziw, którego poszukują zwłaszcza młodzi ludzie. Jednak zanim się to zrobi, to poza pomyśleniem o bezpieczeństwie, dobrze by było to chociaż przećwiczyć na odludziu. Inaczej może dojść do srogiej kompromitacji, z której niełatwo wygrzebać się w dobie internetu.

Młody spalił się nie tylko ze wstydu

Przekonał się o tym pewien 25-latek z Australii. Młody wygrał ponad 500-konnego Mercedesa AMG C63 S na loterii i podjechał nim na wesele. Na wąskiej ulicy pośród wielu zaparkowanych aut, chciał się popisać „paląc gumę” przy licznie zebranych gościach. Szybko okazało się, że chłopak albo nie wie co robi, albo nie umie wyłączyć kontroli trakcji.

Idiot in a C63 from r/IdiotsInCars

Stres sprawił, że 25-latek pogrążał się coraz bardziej żyłując 4-litrowe V8 z podwójnym turbo. Niestety „pałowanie” zakończyło się spowodowaniem pożaru, który strawił ten cudowny samochód. Dodatkowo policja z Nowej Południowej Walii o niebezpieczną i niedbałą jazdę, za co będzie musiał się tłumaczyć w sądzie. Rozprawę zaplanowano na 11 marca 2021 r.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News