W końcu ujawniono nagranie z drona, który z bliska filmował taniec Elona Muska. Szef Tesli ma luz jak Travolta! [WIDEO]

W końcu ujawniono nagranie z drona, który z bliska filmował taniec Elona Muska. Szef Tesli ma luz jak Travolta! [WIDEO]

Taniec Elona Muska z bliska

Podaj dalej

Otwarcie nowej fabryki Tesli nie jest święcone przez lokalnego proboszcza, ale to nie oznacza, że nie ma przy niej tradycyjnych rytuałów. Zapewne widzieliście już słynny taniec Elona Muska na premierze Gigafactory Berlin, ale teraz można go obejrzeć z niesamowitej perspektywy. Dopiero ona pokazuje, że najbogatszy człowiek świata ma w tańcu luz niczym John Travolta.

Parkiet należał do Elona Muska!

Historia tańca Elona Muska przy okazji otwarcia nowej fabryki Tesli narodziła się w styczniu 2020 r. Wówczas miliarder zaszokował wszystkim nieco pokracznym tańcem, który połączył z elementami striptizu. W Gruenheide pod Berlinem obyło się bez zrzucania marynarki, co nie oznacza, że taniec przeszedł bez echa. Wręcz przeciwnie, widać ewidentnie, że Elon Musk ma coraz lepsze „kocie ruchy”.

Pierwsze nagrania, które trafiły do sieci pokazywały, że szef Tesli tańczył w Niemczech przed maleńkim dronem. 50-latek próbował go nawet bezskutecznie chwytać. Wiele osób było ciekawych, jak z bliska wyglądał słynny taniec Elona Muska. Twitterowe konto Tesla Silicon Valley Club w końcu ujawniło materiał, który zarejestrował wspomniany dron. Zobaczcie go poniżej i przygotujcie na dawkę energetycznego show.

Błazenada, a może geniusz?

Może i Elon Musk nie wygrałby żadnego konkursu tanecznego, ale nie to jest tutaj najważniejsze. Jego nieszablonowość względem innych szefów koncernów samochodowych sprawia, że młodzi ludzie go uwielbiają. Dziś może się to wydawać mało istotne, ale za chwilę będzie to kluczowa siła nabywcza. Zresztą tworzenie tzw. fanbase sprawia, że łatwiej jest namówić do zakupu produktów, bo najważniejszym aspektem staje się to, by był od Elona Muska. Jak pokazują coraz lepsze wyniki sprzedażowe Tesli, w tym szaleństwie jest metoda!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News