Ukrainiec uciekał przed policją. Przyłożył w dostawczaka tak, że trzeba było go wycinać

Ukrainiec uciekał przed policją. Przyłożył w dostawczaka tak, że trzeba było go wycinać

Podaj dalej

Ucieczka przed kontrolą policji to zazwyczaj jeden z najgłupszych pomysłów, na jaki można wpaść. W tak stresującej sytuacji łatwo zrobić sobie poważną krzywdę.

Przekonał się o tym pewien Ukrainiec, który w Dobropolu w obwodzie donieckim próbował uciec przed radiowozem. 42-latek uwierzył w cuda i uznał, że da radę zgubić policję z użyciem 78-konnej Łady 2106. Choć prędkość rozwinął bardzo wysoką, to na jego nieszczęście zbyt nagle ją wytracił.

Moment wypadku

Jak widać na powyższym filmie, prowadzący Ładę nie miał szczęścia. Próbując wyprzedzić samochód dostawczy, na przeciwległym pasie ruchu pojawił się kolejny dostawczak. Zmieszczenie się między nimi nie było możliwe, podobnie jak zahamowanie radziecką konstrukcją. Uciekinier przyłożył w tył małej ciężarówki.

Wypadek Ukraińca (Łada)
fot. rusdtp.ru

Zdjęcia wraku Łady obrazują potężną skalę zniszczeń. Żeby zawieźć przestępcę do szpitala, trzeba było go wycinać. Gdy wydobrzeje będzie na niego czekać kilka zarzutów i prawdopodobnie odsiadka w więzieniu. Jednak zanim do tego dojdzie, zbierze wątpliwą sławę w internecie, dzięki nagraniu z tego koszmarnego wypadku.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News