Twój stary Diesel lub wiekowy benzyniak też może być pryma sort! Oto kilka trików, które podniosą jego wartość

Twój stary Diesel lub wiekowy benzyniak też może być pryma sort! Oto kilka trików, które podniosą jego wartość

Produkty Karcher do auto detailingu

Podaj dalej

W ostatnich latach na popularności mocno zyskują usługi auto detailingu. Wymuskane bywają nie tylko nowoczesne pojazdy. Do tego typu punktów nierzadko trafia też stary Diesel czy wiekowy benzyniak. Zadbanie o wygląd samochodu można zacząć też na własną rękę. Kärcher oferuje bowiem kilka ciekawych produktów, z których użytkowaniem poradzą sobie nawet początkujący w temacie detailingu. Poznajcie kilka trików, którymi można odmienić wygląd waszej bryki.

Jak zrobić efekt WOW?

Dla wielu właścicieli aut ich cztery kółka to prawdziwe oczka w głowie. Jeśli ty także do nich należysz, to na pewno zainteresuje cię fakt, że lider w dziedzinie utrzymania czystości – Kärcher wprowadza do oferty sześć wyjątkowych produktów. Dzięki nim twoje auto będzie lśnić czystością. Bardzo łatwo możesz samodzielnie odpicować felgi, szyby, dywaniki czy podsufitkę. W końcu kto zrobi to lepiej niż ty?

Dbałość o czystość to nie tylko kwestia wizerunkowa, lecz także jest niezbędna inwestycja by zachować na długo wysoką wartość samochodu. Warto zwrócić uwagę, że po myciu myjką wysokociśnieniową lub w myjni warto dopracować i dokładnie doczyścić poszczególne elementy auta. Jest to możliwe dzięki nowym produktom do detalingu. Pozwala to nie tylko osiągnąć wspaniały efekt, ale też zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu.

Produkty Karcher do auto detailingu

Czysto w środku

Za pomocą środka do czyszczenia wnętrza auta można usuwać nie tylko zaschnięte plamy z kawy. Poradzi sobie także z tłustymi resztkami jedzenia z różnych powierzchni wykonanych z tworzyw sztucznych, gumy lub tekstyliów. Jednocześnie eliminuje on nieprzyjemne zapachy i pozostawia świeży zapach.

Środek do konserwacji kabiny nadaje się do czyszczenia gładkich, wodoodpornych i wytrzymałych na zabrudzenia materiałów, np. listew drzwiowych. Szybko i delikatnie pielęgnuje wszystkie powierzchnie z tworzyw sztucznych i gumy. Wystarczy spryskać powierzchnię, pozwolić na krótką reakcję i w razie potrzeby wypolerować. Pokrywa też uszkodzenia powierzchniowe i nadaje połysk.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

W celu zapewnienia dobrej widoczności podczas jazdy – lusterka, szyby boczne i szyby przednie – należy zawsze dokładnie czyścić. Nowy środek do czyszczenia szyb samochodowych Kärcher usuwa odciski palców, plamy tłuszczu lub pozostałości po owadach, a także zabrudzenia drogowe, skutecznie i bez smug. Co więcej zapewnia, że nowe zabrudzenia nie przylegają tak szybko dzięki antystatycznemu działaniu. Czystość szyb i luterek jest nie do przecenienia, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, dlatego warto korzystać z renomowanego środka czyszczącego.

Produkty Karcher do auto detailingu

Czysto na zewnątrz

Powierzchowne zadrapania i tzw. hologramy w lakierze są irytujące, ale można je łatwo usunąć za pomocą Polish & Wax. Dzięki funkcji 2 w 1 lakier jest nie tylko czyszczony, ale jednocześnie polerowany i nabłyszczany. Dla uzyskania najlepszego efektu środek czyszczący aplikuje się kolistymi ruchami za pomocą miękkiej szmatki. Po krótkiej fazie schnięcia wystarczy polerka czystą szmatką. Środek czyszczący konserwuje również lakier i chroni go przed działaniem czynników atmosferycznych, promieni UV, brudu drogowego i soli.

Nowością w ofercie są również dwa koncentraty do spryskiwaczy szyby przedniej. Niewielka ilość środka czyszczącego rozcieńczona w wodzie wystarczy, aby zapewnić dobrą widoczność bez żadnych smug. Zaschnięte resztki owadów, ptasie odchody, plamy z żywicy drzew lub tłuszczu są bez problemu usuwane. Jednak wyraźny widok przez szyby samochodowe powinien być zapewniony również zimą. Koncentrat zimowego środka przeciwzamarzającego Kärcher do czyszczenia szyb samochodowych -60° C usuwa zimowe zanieczyszczenia, takie jak resztki żwiru, a także zapobiega zamarzaniu szyb.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News