To wyglądało jak jakaś cyrkowa sztuczka! Nie uwierzysz ilu imigrantów wylazło z tej małej Toyoty

To wyglądało jak jakaś cyrkowa sztuczka! Nie uwierzysz ilu imigrantów wylazło z tej małej Toyoty

Podaj dalej

Jeśli chcemy zapakować sporo bagażu, a dysponujemy niewielkim autem, czasem trzeba sporo się nakombinować. Mistrzami świata w tej dziedzinie są chyba Haitańczycy, którzy dokonali czegoś niesamowitego, gdy próbowali nielegalnie dostać się do innego kraju. Film z ich udziałem jest hitem internetu.

Jak ci imigranci się tam zmieścili?

Do zdarzenia doszło we wrześniu 2018 r. Grupa nielegalnych imigrantów próbowała przedostać się z Haiti do Dominikany. Do osobowej Toyoty Camry zapakowało się chyba pół wioski, bowiem podczas kontroli granicznej z sedana wysiadali kolejni ludzie. Nagranie wygląda jak jakaś cyrkowa sztuczka, bowiem to nieprawdopodobne jak dorośli mężczyźni (w większości) zdołali się pomieścić w tym aucie.

Gdy wydawało się, że to już koniec, strażnicy otworzyli bagażnik, gdzie też udało się upchnąć zaskakującą liczbę osób. Łącznie Toyotą Camry próbowało przejechać aż 18 osób! To co jeszcze bardziej zaskakuje, w samochodzie znalazło się jeszcze miejsce na bagaże, bowiem widać, że część osób zabiera ze sobą plecaki. Jak widać, jeśli nie potrafimy zapakować się na wakacje do małego auta, to oznacza jedynie, że za słabo się staramy!

Ludzkie dramaty

Oczywiście sytuacja z jednej strony jest zabawna, ale z drugiej pokazuje dramat osób z Karaibów. Haiti zmaga się z poważnym problemem biedy, dlatego desperacja niektórych obywateli szczególnie nie dziwi. Wyjście z nędzy lub beznadziejnej sytuacji czasem wymaga sporego poświęcenia. Tym chłopakom wówczas kompletnie się to nie udało.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News