To prawdopodobnie najgorszy wypadek w tym roku! Barierki przecięły Hondę Integrę 21-latka. Co za rzeź!

To prawdopodobnie najgorszy wypadek w tym roku! Barierki przecięły Hondę Integrę 21-latka. Co za rzeź!

Podaj dalej

Młodzi kierowcy często uciekają się do brawury. Niestety takie dostarczanie sobie adrenaliny jest obarczone śmiertelnym ryzykiem. Przekonuje o tym wypadek 21-letniego pirata drogowego, który w niesamowity sposób zmasakrował swoją Hondę Integrę.

Zobacz ten straszny wypadek

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę, 4 października 2020 r. w rosyjskim Sarańsku, stolicy Republiki Mordwińskiej. Szalejący za kierownicą 21-letni młodzieniec stracił panowanie nad swoją Hondą Integrą i przyłożył w barierki na drodze szybkiego ruchu. Te wbiły się w samochód jak w masło, doprowadzając do kompletnej masakry.

Zajście nagrano na kamerze miejskiego monitoringu. Na filmie widać z jakim impetem pojazd wbija się w infrastrukturę drogową. Widząc taki obrazek nieszczególnie dziwi fakt, że kierowca zginął na miejscu. Osoba, która była na fotelu pasażera cudem przeżyła i trafiła do szpitala. Z kolei samochód został przecięty na dwie części i poważnie zdemolowany.

Ku przestrodze!

Wypadek kierowcy Hondy Integra

Takie nagrania powinny być przestrogą dla wszystkich młodych kierowców. Nie ma nic złego w szybkiej jeździe samochodem, o ile robimy to odpowiedzialnie w przeznaczonych do tego miejscach. Otwarty ruch drogowy z pewnością do nich nie należy. Dlatego też warto najpierw podnieść swoje umiejętności zanim zacznie się szybszej jazdy. Szkoda życia młodego człowieka, ale często za głupotę płaci się najwyższą cenę.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News