To parkowanie trwało dłużej niż reklamy na Polsacie. Kierowca Toyoty podbija Internet swoimi kuriozalnymi manewrami

To parkowanie trwało dłużej niż reklamy na Polsacie. Kierowca Toyoty podbija Internet swoimi kuriozalnymi manewrami

Najgorsze parkowanie w historii

Podaj dalej

Jeśli wydaje się wam, że fatalnie parkujecie lub znacie kogoś, kto jest w tym kompletnym beztalenciem, to potrzymajcie piwo. Przekaże ja wam człowiek okrzyknięty „najgorszym parkującym w Wielkiej Brytanii”. Istotnie to parkowanie wyglądało kuriozalnie i zdobywa dużą popularność w sieci.

Beztalenciak to mało powiedziane

Do zdarzenia doszło kilka dni temu pod szpitalem w Ashford w hrabstwie Kent. Jak czytamy w The Sun, pielęgniarz Andrei Dalca akurat stał na balkonie, gdy zobaczył jak karkołomne parkowanie wykonuje kierowca Toyoty Auris. Kierujący próbował zaparkować prostopadle tyłem w wyznaczonych liniach, ale co chwilę się w tym gubił. Łącznie zajęło mu to 8 minut, podczas których parkował 10 razy!

Oryginalne nagranie trwa około 6 minut, ale na szczęście The Sun przygotowało przyspieszoną wersję tego filmu. Widać na nim jak parkowanie zdecydowanie nie jest mocną stroną kierowcy Toyoty. Oczywiście, nie każdy jest mistrzem tego rodzaju manewrów, ale chyba są pewne granice. Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak z takim brakiem predyspozycji, kierowca mógł dostać prawo jazdy? Parkowanie chyba nie jest aż tak trudne?

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News