Ten Ukrainiec znalazł prawo jazdy w chipsach. To jest niemożliwe! Co on tu wywinął?

Ten Ukrainiec znalazł prawo jazdy w chipsach. To jest niemożliwe! Co on tu wywinął?

Podaj dalej

Kiedy myślisz, że widziałeś już największych idiotów za kierownicą, wchodzisz do internetu i okazuje się, że to była tylko rozgrzewka. Nieprawdopodobną scenę zarejestrowano na Ukrainie, gdzie pewien kierowca wykręcił absurdalny manewr.

Do zdarzenia doszło 22 lipca 2020 r. w Kijowie przy słynnym Moście Patona. Na nagraniu z monitoringu widać biały samochód, który z pozoru prawidłowo podąża zjazdem na tzw. trasę europejską (droga nr E95). Jednak na końcu zjazdu, zjeżdża do lewej krawędzi. Początkowo wydawało się, że w absurdalny sposób chce zjechać na pas obok. Kierowca miał jednak zupełnie inny pomysł.

Nie uwierzysz w to, co zrobił Ukrainiec

King of the road junctions, ladies and gentlemen from r/IdiotsInCars

Szybko okazało się, że prowadzący białe auto postanowił skręcił w lewo, przecinając 4-pasmową nitkę obwodnicy Kijowa. Jego karkołomna próba okazała się zaskakująco skuteczna. Wszystko dlatego, że miał ogromne szczęście, iż wszyscy kierowcy zdołali przed nim wyhamować. Najbliżej kolizji był kierowca czerwonego auta na ostatnim pasie, ale i w tej sytuacji szaleniec miał farta.

Ukrainiec wykonał absurdalny manewr
Ukrainiec wykonał absurdalny manewr

Tym samym znów będzie nam się wydawać, że dotarliśmy do ściany. Jednak znając życie, jutro też otworzymy internet. W nim zapewne skrywają się jeszcze drogowe demony absurdu, o jakich nie śniło się najbardziej szalonym filozofom. Jedna prośba, nie naśladujcie tych pacjentów!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News