Ten szurnięty kierowcy tira celowo zepchnął z drogi samochód osobowy! Dramatyczne nagranie ze środka auta

Ten szurnięty kierowcy tira celowo zepchnął z drogi samochód osobowy! Dramatyczne nagranie ze środka auta

Podaj dalej

Do skandalicznej i groźnej sytuacji doszło na drodze w Brazylii. Kierowca tira celowo zepchnął z trasy samochód osobowy. Wstrząsające nagranie w sieci udostępnił pasażer zaatakowanej osobówki.

Kierowca tira jechał jak wariat

Zachowanie kierowcy zawodowego wzbudziło zaniepokojenie osób podróżujących autem osobowym. Po kilku groźnych manewrach pasażer zaczął nagrywać film swoim telefonem. Kadr ustawiono specjalnie na lusterko boczne, dzięki czemu zobaczyliśmy jak kierowca tira tzw. usiadł na zderzaku.

Attempted murder. from r/IdiotsInCars

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Wszyscy myśleli, że następnie pirat drogowy za kierownicą ciągnika siodłowego uznał, że zrobi sobie wyprzedzenie. Na to się zapowiadało, ale w rzeczywistości kierowca ciężarówki celowo zepchnął osobówkę z drogi. Szczęśliwie nikomu nic groźnego się nie stało. Poszkodowani natychmiast zgłosiły sprawę służbom, które zorganizowały pościg.

Co się stało ze sprawcą?

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Po ok. 30 kilometrach sprawca wypadku został zatrzymany i aresztowany. Badanie wykazało, że był pijany, co jeszcze bardziej skomplikuje jego sprawę. Alkohol tłumaczy trochę z tych niebezpiecznych zachowań, ale na pewno nie wszystko. Kierujący tirem miał coś ewidentnie z głową, ponieważ taką akcję można podciągnąć pod usiłowanie zabójstwa.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News