Ten pijany blacharz w klapkach podbija internet! Przywalił w słup i wyklepał auto w kilkadziesiąt sekund

Ten pijany blacharz w klapkach podbija internet! Przywalił w słup i wyklepał auto w kilkadziesiąt sekund

Pijany blacharz artysta wyklepał auto na miejscu wypadku

Podaj dalej

Niezwykłą scenę nagrały kamery miejskiego monitoringu w rosyjskim Rostowie nad Donem. Pijany blacharz roztrzaskał Ładę Samarę w centrum miasta nad Morzem Azowskim po czym w ekspresowym tempie wyklepał karoserię. Ten niezwykły film już podbija internet!

Taki blacharz tylko w Rosji

Do zdarzenia doszło na ulicy Stanisławskiego. W pewnym momencie na nagraniu widać jak na prostej drodze z kursu zbacza Łada Samara i zawadza o zaparkowanego Mercedesa. Ostatecznie pojazd rozbija się na słupie. Radziecka konstrukcja nadawała się jednak do dalszej jazdy, choć mocno ucierpiała na tym blacharka.

Wtedy zza kierownicy wyskoczył pijany blacharz bez koszulki i w klapkach (przypomnijmy jesteśmy w Rosji, a była to końcówka października). Wtedy sprawca wypadku własnymi rękoma zaczął uginać blachę, a następnie wskoczył na maskę i wyprostował dużo niedoskonałości. Choć błotnik jeszcze trochę odstawał, nawalony blacharz odjechał sobie dalej.

Coś giętka ta blacha

Jak widać, stare samochody dzięki swej prostocie potrafił znieść o wiele więcej niż współczesne auta. Z drugiej strony giętkość blachy w Ładzie Samarze jest trochę przerażająca z punktu widzenia bezpieczeństwa. Nagranie z monitoringu z pewnością pomogło w pociągnięciu kierowcy Łady do odpowiedzialności. Jednak można mieć obawy, że po tym incydencie Rosjanin wcale nie zmądrzał.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News