Ten nowy jednorazowy dodatek finansowy trafi do Polaków w idealnym momencie. Będzie można pozwolić sobie w życiu na więcej

Ten nowy jednorazowy dodatek finansowy trafi do Polaków w idealnym momencie. Będzie można pozwolić sobie w życiu na więcej

dodatek 500 plus pieniądze świadczenie od rządu

Podaj dalej

O tym, że ostatnie miesiące dla Polaków były chude finansowo, to nic nie powiedzieć. Wyjątkowo droga żywność, energia i paliwo przetrzebiły portfele wielu polskich rodzin. Nagle trzeba było rezygnować z wielu rzeczy, których zakup to kwestia nie tyle potrzeby, co odpowiedzialności. Na szczęście teraz dostępny jest nowy dodatek finansowy, który może rozwiązać wiele problemów w idealnym momencie, bo przed wakacjami. Żeby go zdobyć najpierw trzeba wejść TUTAJ.

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Michelin.

Jak Polacy otrzymają nowy dodatek?

Im szybciej Polacy załatwią formalności, tym nowy dodatek trafi do nich prędzej. Warto to zrobić jeszcze w tym tygodniu, bo wtedy jest szansa na otrzymanie go przed swoimi wakacjami. Pieniądze nie będą przelewane na konto, ani wypłacane w gotówce. Otrzymamy go w formie bonu, aby wydać go na konkretny cel. Spokojnie, każdy kto spełni warunki otrzymania dodatku, na pewno i tak wydałby pieniądze na ten cel. Tym zaś jest jeden z największych pożeraczy domowego budżetu, czyli paliwo do samochodu.

Karta upominkowa Orlen
fot. materiały prasowe

Dodatek finansowy będzie przekazywany w formie karty podarunkowej Orlenu, bo to właśnie na stacjach tej sieci z niego skorzystamy. Otrzymanie go zaczyna się od wejścia TUTAJ i wyboru innowacyjnych opon Michelin. Następnie trzeba zakupić komplet (4 szt.) tego ogumienia klasy premium, które może uratować życie nasze lub naszej rodziny w kryzysowej sytuacji. Jeśli nabędziemy opony 16 lub 17 cali, to na karcie podarunkowej będzie limit 60 zł. Jeśli zdecydujemy się na opony 18-calowe lub większe będzie to 120 zł. Wysyłka następuje w ciągu 10-12 tygodni, więc ten, kto ma urlop w sierpniu, jeszcze zdąży.

W portfelu zostanie więcej pieniędzy

To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla finansów Polaków. Wspomniana innowacyjność opon Michelin to m.in. zastosowany tam zoptymalizowany opór toczenia. Dzięki temu opona wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa. Co więcej, technologia EverGrip zapewnia dynamiczną konstrukcję, dzięki której bezpiecznie będziemy jeździć nawet wtedy, gdy bieżnik stępi się do 1,6 mm. O budżecie na kolejny komplet opon można zatem zapomnieć na wiele lat i wydać te pieniądze na coś przyjemniejszego.

Opony Michelin Pilot Sport 5
fot. Michelin

Te nowinki technologiczne znajdziemy chociażby w coraz popularniejszych oponach całorocznych Michelin CrossClimate 2. To najnowsza generacja najlepszych na rynku (wg testów) opon wielosezonowych, które mają też dedykowane wersje dla SUV-ów i aut dostawczych. Osoby, które chcą postawić na opony stricte letnie na pewno zainteresują się modelem Michelin Primacy 4+. Charakteryzuje się on dużą trwałością i świetną kontrolą podczas warunków, do których może dojść do aquaplaningu. Posiadacze mocniejszych fur mogą wybrać też opony Michelin Pilot Sport 5, które sprawdzą się i na co dzień i na okazjonalny wypad na trackday.

Szczegóły wszystkich opon oraz regulamin akcji udostępniono TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News