Ten nowy jednorazowy dodatek finansowy to realna pomoc dla Polaków w trudnej sytuacji. Teraz można sprawdzić ile nam przysługuje

Ten nowy jednorazowy dodatek finansowy to realna pomoc dla Polaków w trudnej sytuacji. Teraz można sprawdzić ile nam przysługuje

mandat przepisy przepis ustawa kara grzywna

Podaj dalej

Dla wielu Polaków ostatnie miesiące były mocno wyczerpujące finansowo, ponieważ wypłaty często ubywało zaskakująco szybko. Przez drożyznę wiele osób musiało sobie odmawiać wielu istotnych rzeczy, nawet tych, od których zależy zdrowie i bezpieczeństwo. Na szczęście teraz może być łatwiej, ponieważ można już zdobyć nowy jednorazowy dodatek finansowy. Jak go otrzymać najszybciej dobrze opisano TUTAJ.

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Michelin.

Wysoka inflacja nauczyła wielu Polaków jak rozsądniej gospodarować pieniędzmi, ale z drugiej strony wiele razy oznaczało to „latanie po taniości”. Zwykle (nie zawsze) wiąże się z tym niższa jakość, na którą w pewnych sferach życia jest trochę nieodpowiedzialna. Oczywiście wiele osób chciałoby jakościowe i bezpieczne produkty, ale wydatek na nie może nadszarpnąć środki na codzienne funkcjonowanie. Przeciwdziałać może temu nowy dodatek finansowy.

Jak szybko pobrać nowy dodatek?

Pomoże on wielu Polakom, ponieważ zredukuje koszty, który ponosi niemal każda rodzina w naszym kraju. Chodzi o paliwo, za które z dodatkiem zapłacimy abstrakcyjnie mniej pieniędzy. Ma on formę karty podarunkowej Orlenu, czyli jest do zrealizowania na stacjach tej sieci. Po otrzymaniu bonu wystarczy pojechać zatankować na Orlenie i przy kasie podać specjalną plastikową kartę. Kasjer zredukuje wartość rachunku o kwotę przypisaną do karty.

Karta upominkowa Orlen
fot. materiały prasowe

Wysokość limitu jest uzależniona od spełnienia warunków promocji. Trzeba wejść TUTAJ i następnie kupić komplet (4 szt.) jakościowych opon Michelin. Jeżeli dokonamy zakupu ogumienia w rozmiarze 16 lub 17 cali, wtedy karta będzie miała limit 60 zł. Jednak zakup opon na obręcze 18-calowe lub większe sprawia, że przysługuje nam limit 120 zł. Jeżeli ktoś chce otrzymać ten dodatek finansowy na paliwo jak najszybciej nie powinien zwlekać z zakupem. Wysyłka bonu następuje w ciągu 10-12 tygodni od zamówienia, ponieważ musi minąć termin na zwroty.

Korzyści jest znacznie więcej

To jeszcze nie koniec oszczędności, które wynikają z zakupu innowacyjnych opon Michelin. Te gwarantują nie tylko imponujący poziom bezpieczeństwa, które potwierdziły rygorystyczne testy TUV. Zastosowany w wielu modelach zoptymalizowany opór toczenia wpływa na niższe zużycie paliwa. Zaoszczędzimy długoterminowo, zwłaszcza że dzięki technologii EverGrip opony Michelin zachowują swoją wydajność na długie lata. Są skonstruowane tak, że nawet przy bieżniku stępionym do prawnego minimum (1,6 mm) nadal zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki temu można też na dłuższy czas zapomnieć o budżecie na kolejny komplet opon.

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2
fot. Michelin

Wspomniane innowacje są dostępne nie tylko w oponach letnich, ale i coraz popularniejszych w Polsce – całorocznym. W promocji udział bierze m.in. zdecydowanie najlepsza opona wielosezonowa na rynku, czyli Michelin CrossClimate 2. To jej najnowsza generacja, która ma także osobną dedykowaną wersję dla aut generujących większe obciążenia (SUV, dostawcze). W przypadku chęci postawienia na opony letnie optymalnym wyborem wydaje się model Michelin Primacy 4+, na których kontrola nad autem w warunkach sprzyjających aquaplaningowi jest niesamowita. Posiadacze mocniejszych aut mogą wybrać też ogumienie Michelin Pilot Sport 5, które świetnie sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale i na okazjonalny wypad na trackday.

Szczegóły wszystkich opon biorących udział w promocji oraz regulamin akcji znajdziemy TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News