Ten jednorazowy dodatek finansowy może pomóc wyjść z trudnej sytuacji wielu Polakom. Formalności załatwi się nawet w majówkę

Ten jednorazowy dodatek finansowy może pomóc wyjść z trudnej sytuacji wielu Polakom. Formalności załatwi się nawet w majówkę

Jednorazowy dodatek w majówkę

Podaj dalej

Przez ostatni rok koszty życia w Polsce znacząco wzrosły w przeciwieństwie do pensji wielu obywateli. W takich okolicznościach pieniądze wydaje się nieco ostrożniej, często rezygnując z jakości i bezpieczeństwa. Powrót do normalności wymaga mądrego oszczędzania, ale i korzystania z różnych świadczeń czy dodatków. Przykładem interesującego rozwiązania jest właśnie pewien jednorazowy dodatek finansowy, który jest dostępny TUTAJ.

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Michelin.

Majówka to dobry okres na załatwienie tego dodatku, ponieważ można w końcu usiąść na spokojnie i o tym pomyśleć. Ten jednorazowy dodatek finansowy pozwoli zostawić w portfelu nieco więcej pieniędzy. Częściowo sfinansujemy z niego jedną z rzeczy, która najmocniej pochłania domowy budżet. Jednocześnie ośmieli do inwestycji we własne bezpieczeństwo, na które pozornie mogłoby być żal pieniędzy. To bardzo ważne, bo taka inwestycja może pomóc wyjść z niejednej trudnej sytuacji na drodze.

Karta upominkowa Orlen
fot. materiały prasowe

Jak otrzymać ten jednorazowy dodatek?

Jednorazowy dodatek finansowy jest dostępny TUTAJ. Trzeba tam na spokojnie wybrać i zakupić komplet (4 szt.) innowacyjnych opon Michelin, które mogą uratować nawet życie w sytuacjach kryzysowych. Jeśli nabędziemy ogumienie w rozmiarze 16 lub 17 cali, to otrzymamy kartę upominkową Orlenu o wartości 60 zł do wydania na paliwo na stacjach tej sieci. Jednak przy zakupie opon 18-calowych lub większych wartość bonu wzrasta do 120 zł. Warunkiem otrzymania karty jest brak zwrotu towarów, dlatego wysyłka następuje w ciągu 10-12 tygodni od zamówienia.

Jednak to nie koniec dobrych wieści dla portfeli Polaków, bo wspominana innowacyjność przełoży się też na oszczędności długoterminowe. Dzięki zastosowaniu zoptymalizowanego oporu toczenia, opony Michelin wpływają na niższe zużycie paliwa. Jednocześnie pozostają nieprawdopodobnie skuteczne, co wykazały testy. Dodatkowo technologia EverGrip umożliwia użytkowanie opony przez długie lata. Gdy bieżnik stępimy do 1,6 mm (prawne minimum), opony Michelin nadal będą pracować jak należy. Prędzej pomyślimy o zakupie nowego auta, niż o kolejnym komplecie opon.

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2
fot. Michelin

Które opony mają takie cuda?

Takie technologie są dostępne nawet w oponach całorocznych, które w ostatnim czasie są coraz popularniejsze w Polsce. Za ten wzrost odpowiada m.in. rewolucyjna wydajność najlepszych w tym segmencie opon Michelin CrossClimate 2. Wybierając typowo opony letnie, warto zwrócić uwagę na model Michelin Primacy 4+, który wykazał się w testach niezwykłą kontrolą w aquaplaningu. Posiadacze mocniejszych aut wybiorą pewnie model Michelin Pilot Sport 5, który nadaje się nie tylko do jazdy na co dzień, ale i na okazjonalny wypad na trackday.

Szczegóły każdego modelu opon oraz regulamin promocji można znaleźć TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News