Ten jeden prosty trik sprawi, że nie będziesz już tyle wydawać na stacji paliw. Diesel, benzyna i LPG mogą cię kosztować mniej

Ten jeden prosty trik sprawi, że nie będziesz już tyle wydawać na stacji paliw. Diesel, benzyna i LPG mogą cię kosztować mniej

Jeden prosty trik zmniejsza wydatki na Diesel, benzynę i LPG

Podaj dalej

Myślenie długofalowe od zawsze jest niezbędnym elementem do sprawnego bogacenia się. Tę zasadę warto przyjąć także w motoryzacji, zwłaszcza że ceny paliw są dalekie od ideału. Roczne wydatki na Diesel, benzynę i LPG mogą przyprawić o ból głowy, ale jest pewien trik, z którym kierowcy zredukują te koszty. Wystarczy wyposażyć się w innowacyjną technologię dostępną TUTAJ.

To jaki jest ten trik?

Najprostszym sposobem na wydawanie mniej na Diesel, benzynę i LPG jest… mniejsze zużycie paliwa. Może to niezbyt odkrywcze, ale nie wszyscy kierowcy wiedzą jak mądrze to osiągnąć. Zasady ecodrivingu to tylko dodatek do tego, co potrafią dziś zdziałać nowoczesne opony. Ich technologia poszła tak do przodu, że możliwe już jest stworzenie ogumienia o niskim oporze toczenia i dużej skuteczności hamowania na mokrym. Takie nowinki odkryjesz TUTAJ.

Opona letnia Michelin Primacy 4

Imponujące połączenie zoptymalizowanego oporu toczenia i dobrych parametrów hamowania to wielki sukces inżynierów Michelin. Ich opony letnie zapewniają korzyści nie tylko z niższego spalania, ale także długowieczności. Zastosowana w nich technologia Evergrip pozwala na dynamiczną zmianę bieżnika tak, aby opona utrzymywała się blisko oryginalnych właściwości od nowości do zużycia. Kierowcy często są w szoku, gdy dowiadują się, że opony letnie Michelin są oszczędne i bezpieczne nawet przy 1,6 mm bieżnika! Dzięki temu na stacji paliw można pojawiać się rzadziej nie tylko 2 sezony od nowości, ale przez długie lata.

Który model wybrać?

Wspomniane nowinki technologiczne zawarto już nawet w teoretycznie podstawowym modelu opon Michelin Primacy 4. Jeśli nasz samochód ma dużo mocy i lubimy okazjonalnie poszaleć na torze, to można rozważyć oponę Michelin Pilot Sport 4, która występuje także w opcji dla większych aut – Michelin Pilot Sport 4 SUV. W dzisiejszych czasach warto też dać szansę oponom całorocznym, np. Michelin Crossclimate+ lub odmianie dla aut dostawczych – Michelin Agilis Crossclimate. Wszystkie modele starczają na długo i obniżają zużycie paliwa.

karta przedpłacona Michelin

Teraz jest także wyjątkowo korzystny okres na zakup tych opon, które starczą nam na długie lata. Jeśli zakupicie TUTAJ opony w rozmiarze 18 cali lub większym, otrzymacie kartę przedpłaconą na paliwo. Jej wartość to 120 zł i można tę kwotę wykorzystać na dowolnej stacji paliw. Zakup opon na felgi 16 lub 17 cali nagradzany jest kartą o wartości 60 zł. Więcej szczegółów tej wyjątkowej akcji znajdziesz TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News