Ten dawca organów będzie za to siedział! Motocyklista z zimną krwią potrącił policjanta

Ten dawca organów będzie za to siedział! Motocyklista z zimną krwią potrącił policjanta

Podaj dalej

W sieci pojawiło się bulwersujące nagranie, na którym widać celowe potrącenie policjanta. Sprawcą wypadku był motocyklista, który chciał uniknąć kontroli drogowej. Takie zachowania są ogromnym problemem dla społeczności użytkowników jednośladów, co widać po komentarzach w internecie.

Co ten motocyklista odwalił?

Nagranie z monitoringu pokazuje jak funkcjonariusz drogówki wychodzi na jezdnię z „lizakiem”. Jednak kierujący motocyklem crossowym ani myśli zwolnić w terenie zabudowanym. Mimo wyjścia na środek jezdni mundurowy zostaje potrącony, a sprawca ucieka z miejsca zdarzenia. Policjant wstał o własnych siłach i ruszył radiowozem w pościg.

Można się tylko domyślać, że motocrossowiec nie miał uprawnień do kierowania, a jego off-roadowa maszyna do jazdy po drogach publicznych. Jednak taki sposób uniknięcia odpowiedzialności to skrajny idiotyzm. Drogowy bandyta celowo potrącając funkcjonariusza policji sprowadzi na siebie sporo kłopotów. Znalezienie go to tylko kwestia czasu.

KIEROWCO! SPRAWDŹ CZY STAĆ CIĘ NA NAJLEPSZE OPONY NA RYNKU. AKURAT JEST PROMOCJA!

Z komentarzy wieje grozą

Problem w tym, że takie zachowania przysparzają kłopotów całemu środowisku motocyklowemu. Widać to po komentarzach zalewających sieć. Pewne osoby nabijają się z policjanta próbującego „łapać” rozpędzonego motocyklistę. Jednak grozę widać we wpisach popierających ustawianie śmiertelnych pułapek na użytkowników crossów. Coraz więcej osób nie ma oporów, aby wyrażać takie poglądy publicznie.

Jacek Kondracki (pisownia oryginalna): Choć sam pomykam motocyklem to nie dziwie się ludziom którzy w lesie linki montują między drzewami bo nie którym co tak jadą to się w głowach popier****ło. Tępić takie skurw*****two. Po to są tory motocrosowe itp. A jak jeszcze widzę takiego jednego Debila z drugim którzy jadą po drodze publicznej motocyklami które nie są dopuszczone do ruchu to tylko nóż się otwiera. Tępić Debili bo przez takich inni mają opinie zjeb**ą !!!!

Nie brakuje także komentarzy zapowiadających używanie broni palnej. – Mam nadzieję, że wreszcie wezmą się za tych zbirów na crossach, którzy rozjeżdzają ludzi na leśnych drogach, niszczą rolnikom uprawy, czy inne tereny – grzmi „Motostraszak”. – To prawdziwa plaga. Mnie też zaatakował niedawno taki gówniarz na crossie, dlatego staram się o pozwolenie na broń i następnym razem strzelę takiemu pajacowi w kolano – zapowiada.

KIEROWCO! SPRAWDŹ CZY STAĆ CIĘ NA NAJLEPSZE OPONY NA RYNKU. AKURAT JEST PROMOCJA!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News