Ten chudzielec z fajeczką dokonał niebywałej kompromitacji na skuterze. Można to oglądać na okrągło!

Ten chudzielec z fajeczką dokonał niebywałej kompromitacji na skuterze. Można to oglądać na okrągło!

Idiota na skuterze

Podaj dalej

Na jednośladach można wykonać wiele efektownych trików, o ile ma się trochę wyobraźni i umiejętności. Zdecydowanie nie powinni robić tego skończeni idioci, bo inaczej może skończyć się to tak jak na filmie w tym artykule. Uwaga! Jest uzależniający.

To jest niebywałe

Nagranie jest tak absurdalne, że wszyscy oglądają je po kilka razy. Dlaczego? Nikt może zrozumieć, jak można być tak głupim jak chudzielec z papieroskiem z filmu poniżej. Mężczyzna próbował wjechać skuterem po rampie „na pięterko” i gdy wydawało się, że w końcu mu się uda, coś poszło nie tak. Porażka była tyleż spektakularna, co idiotyczna. Zobaczcie sami.

Cigarette✔️ Zero gear✔️ Zero planning for height clearance✔️ Riding up the ramp instead of pushing it✔️ Concrete for the ensuing nap✔️ The perfect idiot on a bike✔️ from r/IdiotsInCars

Po tym jak skuter wspiął się po rampie, pewny siebie chłopak uderzył głową o zadaszenie konstrukcji, na którą planował wjechać. W efekcie spadł razem ze swoim jednośladem. Trzeba przyznać, że ten wykon ciężko będzie pobić, bowiem ze świecą szukać równie głupiego kierowcy. Brak inteligencji przyczynił się z pewnością do sporego bólu głowy, ale i popularności w internecie.

Na skuterze nie cyrkuj

Swoją drogą warto wspomnieć, że jest kilka lepszych maszyn do wykonywania efektownych ewolucji niż taki skuterek. Tego typu urządzenia lepiej jednak zostawić do prostego przemieszczania się po mieście. Do trików lepsze są normalne motocykle, choć zanim do nich się dojdzie, warto nabrać nieco doświadczenia i wyczucia. Jak to mówią, nie próbuj biegać zanim nie nauczysz się chodzić.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News