Te piękne i niezawodne się SUV-y Polacy mogą kupić naprawdę tanio! Kierowcy mają bardzo ciekawy wybór [LISTA]

Jeszcze 15 lat temu SUV-y stanowiły zaledwie 7 proc. nowych samochodów kupowanych w europejskich salonach. Dziś ten odsetek to już 45 proc. i ta moda nie omija Polski. Komfort, efektowny design, nowe technologie i niezawodność – te cechy widziałby w swoim SUV-ie każdy, choć zakup takiego auta wydaje się być znacznym wydatkiem. Jednak tak naprawdę wcale nie trzeba mieć fortuny, aby takim autem jeździć.

Te piękne i niezawodne SUV-y są na twoją kieszeń
Podaj dalej

Dziś do zdobycia kluczyków do samochodu nie potrzebny jest pękający w szwach portfel z gotówką. Także kredyt samochodowy nie jest już jedynym sposobem na wejście w posiadanie nowoczesnego SUV-a. Opcji finansowania obecnie jest na tyle dużo, że coraz więcej osób jest w stanie pozwolić sobie na jazdę nowym, budzącym uznanie samochodem. Wystarczy zobaczyć ile jest możliwości TUTAJ.

Nie musisz kupować za gotówkę – poznaj opcje finansowania Ford

Szeroki wachlarz możliwości finansowania zakupu auta w Ford Polska sprawia, że od oficjalnego dystrybutora można dziś nawet wynajmować naszpikowane nowymi technologiami SUV-y. Jest to o tyle ciekawe, że w niektórych przypadkach przyjemność z jazdy nowym hybrydowym autem Ford to koszt zaledwie kilkuset złotych netto miesięcznie. Z kolei przy niewielkiej wpłacie własnej już za mniej jak tysiąc zł netto miesięcznie można mieć już hybrydę plug-in PHEV, którą jazda po mieście jest niemal darmowa. Warto dodać, że w razie awarii wynajmowanego auta, ma się zapewniony dostęp do pełnego serwisu i auta zastępczego.

Ford Kuga

Jeśli jednak chcemy wejść w posiadanie auta na własność, to nowe możliwości ma się także w przypadku kredytów. Oprócz typowej usługi Ford Credit, marka spod znaku błękitnego owalu oferuje w Polsce usługę Ford Opcje. Dzięki niej mamy gwarantowane niskie koszty miesięczne, a ostatni miesiąc spłaty to rata balonowa. Odpowiada ona gwarantowanej cenie odkupu pojazdu przez dealera na koniec okresu kredytowania, dzięki czemu łatwo możemy wymienić samochód na nowy.

W obliczu coraz lepszej sytuacji materialnej Polaków, miesięczne koszty opcji finansowania nowego SUV-a Forda dla niektórych mogą być naprawdę niskie. Oczywiście atrakcyjną ofertę Ford przygotował także dla przedsiębiorców oferując korzystny leasing.

Ford Puma – wyniki sprzedaży mówią same za siebie

Ford Puma

Ford posiada w swojej ofercie SUV-y dopasowane do zróżnicowanych potrzeb klientów (zobacz te auta TUTAJ). Coraz bardziej popularne są kompaktowe SUV-y z segmentu B. Udowadnia to Ford Puma, notujący kapitalne wyniki sprzedaży. Nowoczesna stylistyka sprawia, że wiele osób ogląda się za tym modelem na ulicy, a ciekawostką jest fakt, że wyczynowy odpowiednik będzie startował w przyszłym sezonie Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC). Fenomenalnie pojazd wygląda też w środku, w czym duża zasługa nowoczesnych wyświetlaczy, dużej przestronności i jakości materiałów oraz ich spasowania. Dziś to multimedialność definiuje samochody i jest to coraz bardziej istotny element dla klientów. Co ważne, wersja mild hybrid mHEV sprawia, że jeżdżąc autem można spalać sporo mniej benzyny, oszczędzając pieniądze i środowisko naturalne. Wszystkie wersje auta i atrakcyjne ceny znajdziesz TUTAJ.

Ford Kuga – nowa wersja przełomowego modelu

Ford Kuga

Innym często wybieranym SUV-em, o nieco większych gabarytach, jest wysokiej jakości Ford Kuga. Wersja hybrydowa plug-in PHEV zyskała już miano bardzo niezawodnej i oszczędnej, dzięki czemu spalanie benzyny można ograniczyć nawet do 1,4 l na 100 km! Jeżdżąc tylko po mieście może nie zużywać ani kropli paliwa, bowiem bateria pozwala na jazdę na silniku elektrycznym do aż 68 km zasięgu. Na uwagę zasługują tutaj najnowsze osiągnięcia z zakresu elektronicznych systemów wspierających bezpieczeństwo. Równie imponująco wyglądają rozwiązania zwiększające komfort jazdy. Poza tym przemawia za nim jakość zawieszenia i materiałów we wnętrzu. Prestiżu Kudze dodaje sylwetka, za którą niejedna osoba obejrzy się na ulicy. Klienci doceniają też rozbudowany system audio klasy premium oraz duży ekran dotykowy. Sprawdź wszystko TUTAJ.

Ford Explorer – potężna sylwetka i niezrównane osiągi

Ford Explorer

Jeżeli marzy się nam prawdziwie amerykański SUV, to od razu warto zwrócić uwagę na imponujący model Ford Explorer. Moc aż 457 KM sprawia, że jest to najmocniejszy napęd hybrydowy Forda z silnikiem V6. Od 0 do 100 km/h przyspiesza w 6 sekund, a dzięki elektryfikacji spalanie potężnego SUV-a z napędem AWD może spaść do 3,1 litra na 100 km! Na przyjemność z jazdy wpływa też m.in. 10-biegowa automatyczna skrzynia, która jest szybka i niezawodna. Legendarny amerykański SUV wygląda potężnie i budzi respekt, a w swojej 6 generacji jest ikoną luksusu, za który się nie dopłaca (ma wszystko w standardzie). Każdy fan motoryzacji poczuje się w nim spełniony. Jego szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Ford EcoSport – stworzony do miasta, świetny w teren

Ford EcoSport

Tylko z pozoru SUV-em trudno manewrować w mieście. Przykładem tego jest Ford EcoSport, który mimo kompaktowych wymiarów jest naprawdę przestronny i praktyczny. Kierowców zaskakuje w nim pojemny i foremny bagażnik, świetne spasowanie i trwałość. Pod maską wylądował wielokrotnie nagradzany silnik Forda 1.0 Ecoboost o mocy 125 KM. Dzięki systemowi start / stop spalanie w miejskich korkach udaje się mocno ograniczyć. Poza tym model zyskał już renomę niepsującej się konstrukcji, dzięki znacznemu ograniczeniu liczby podzespołów elektronicznych. W dodatku ta wzorowa estetyka sprawia, że ten zgrabny SUV urzeka coraz więcej klientów. Jego specyfikację zebrano TUTAJ.

Przeczytaj również