Tak tania nie jest nawet używana Dacia! Nowa Lancia Ypsilon jest do kupienia za śmieszne pieniądze

Tak tania nie jest nawet używana Dacia! Nowa Lancia Ypsilon jest do kupienia za śmieszne pieniądze

Lancia logo

Podaj dalej

W dzisiejszych czasach każdemu zależy na dobrym i niedrogim skomunikowaniu. Sporą niezależność uzyskujemy dzięki samochodom lub innym pojazdom. Jednym z najtańszych sposobów na to jest zaopatrzenie się w budżetowe auto, np. marki Dacia. Jednak teraz powstała szokująco tania alternatywa, ponieważ specjalna Lancia Ypsilon jest dostępna za śmieszne pieniądze.

Odpowiedź na zapotrzebowanie

Lancia Ypsilon to dziś jedyny model włoskiej marki, który jest produkowany nieprzerwanie od 35 lat. Koncern Stellantis nie zamierza go jednak likwidować, bowiem pojazd jest absolutnym hitem we Włoszech. Auto stało się idealne do zatłoczonych miast, ale właśnie powstała specjalna wersja, która jest jeszcze zwinniejsza. Zmieścimy się nią praktycznie wszędzie i to niezależnie od ewentualnych stref czystego transportu.

Jak to możliwe? Lancia Ypsilon to dziś już nie tylko samochód, ale także… hulajnoga elektryczna. Lancia e-Scooter Ypsilon e-Mobility Gold to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na dobrej jakości hulajnogi na prąd. Dziś jest to niezwykle popularny środek transportu wśród młodych ludzi. Coraz więcej osób nie chce takiego sprzętu wynajmować, a mieć na własną. Zwłaszcza, że wiąże się z tym nieporównywalnie wyższa jakość.

Jak tania jest ta Lancia?

Hulajnoga z logotypami Lancia Ypsilon jest dostępna za naprawdę dobre pieniądze. Sugerowana cena to tylko 299 euro, czyli po aktualnym kursie ok. 1350 złotych. W produkcji e-hulajnogi pomaga MT Distrubution i początkowo będzie dostępny u dealerów Lancii we Włoszech. Produkt z czasem ma być oferowany także wieloma innymi kanałami sprzedaży.

Lancia Ypsilon e-hulajnoga

Hulajnoga elektryczna Lancia Ypsilon posiada 250-watowy silnik bezszczotkowy i na pełnym naładowaniu można przejechać 18 kilometrów. Dzięki aluminiowej ramie jest lekka, a wygodę użytkowania zapewnia przednie zawieszenie. Co ciekawe, 8-calowe koła o strukturze plastra miodu także mają właściwości amortyzujące. Nie brakuje także oświetlenia LED z przodu i tyłu pojazdu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News