Ta śliczna panienka zaliczyła kuriozalną wtopę na jachcie bogacza. Do tej pory śmieją się z tego co zrobiła

Ta śliczna panienka zaliczyła kuriozalną wtopę na jachcie bogacza. Do tej pory śmieją się z tego co zrobiła

panienka-zaliczyla-niesamowita-wpadke

Podaj dalej

Nieprawdopodobną wpadkę zaliczyła pewna panienka, która w stroju kąpielowym paradowała wraz z koleżankami na jachcie bogacza. Kobieta doznała bolesnej kompromitacji, której internet jej nie zapomni. To trzeba zobaczyć.’

Co ta panienka nawywijała?

Do sytuacji doszło w centrum rosyjskiego Sankt Petersburga. Jedną z tamtejszych rzek płynął sobie bogacz, który na pokład zabrał gromadkę pięknych kobiet. Jedna z nich w trakcie balangi przemieszczała się po pokładzie w bardzo pechowym momencie. Ślicznotka nie pomyślała o tym, aby uważać na (pustą?) głowę.

Na nagraniu powyżej widać jak biedaczka przyfasoliła w betonowy most. Choć brakuje informacji o jej stanie zdrowia, to z pewnością musiało to być bardzo ciężkie doświadczenie. Można tylko podejrzewać, że po takiej akcji więcej na takie imprezy się nie wybrała. Teraz na głowie (pewnie jeszcze boli) jest jednak bezlitosna szydera internautów.

Ku przestrodze

Niech to nagranie uczuli wszystkich przed tym, że alkohol nie jest sprzymierzeńcem nie tylko w samochodzie, ale i innych środkach transportu. Wakacyjne balangi (jeśli nie będzie lockdownu) na łodziach nie są do końca bezpieczne, bowiem wystarczy rozkojarzenie, aby doszło do tragedii. Choć z filmu można się śmiać, to przestroga jest jak najbardziej poważna.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News