Ta promocja to teraz największy hit w Polsce! Z nią zatankowanie diesla, benzyny lub LPG wychodzi najtaniej

Ta promocja to teraz największy hit w Polsce! Z nią zatankowanie diesla, benzyny lub LPG wychodzi najtaniej

diesel benzyna ceny paliw cena

Podaj dalej

W tegoroczne wakacje kierowcy przyzwyczaili się do obniżania cen paliw za sprawą promocji na stacjach. Jednak tankowanie diesla, benzyny lub LPG można zrabatować jeszcze bardziej, biorąc udział w akcji specjalnej. Zasady prawdopodobnie najpopularniejszej promocji w kraju czytelnie opisano TUTAJ.

Ta promocja się opłaca

Trzeba przyznać, że korzyści są bardzo duże, bo opisywaną promocję można łączyć z istniejącymi. Poprawne wzięcie udziału w akcji specjalnej uprawnia do odbioru specjalnej karty przedpłaconej Mastercard. Można nią zapłacić na dowolnej stacji paliw w Polsce (z terminalem płatniczym) do ustalonej kwoty limitu. Te na szczęście są bardzo wysokie, bo chodzi nawet o 120 zł.

Zasady są bardzo proste, ponieważ wystarczy wejść TUTAJ i zakupić minimum 4 innowacyjne opony Michelin. W przypadku zakupu rozmiaru 16 lub 17 cali, limit na karcie wyniesie 60 zł. Jednak wybierając 18-tki lub większe, ta kwota zostanie podwojona, czyli wyniesie 120 zł. Karta zostanie wysłana na adres kupującego, jeśli ogumienie nie zostanie oczywiście zwrócone. Biorąc pod uwagę czas dostawy i ustawowy okres dla zwrotów, przesyłka karty trwa 8-10 tygodni.

opony-michelin-pilot-sport-5
fot. Michelin

Karta przedpłacona to jednak nie koniec, a dopiero początek wielu korzyści. Wyposażając samochód w innowacyjne opony Michelin otrzymujemy dostęp do niezwykłych technologii. Przykładowo ich zoptymalizowano opór toczenia pomaga zmniejszyć zużycie paliwa. Z kolei technologia EverGrip pozwala nie martwić się wydaniem pieniędzy na kolejny komplet opon przez długie lata. Nowe opony Michelin działają nawet wtedy, gdy bieżnik stępimy do 1,6 mm!

Innowacje dla każdego

Takie innowacje nie oznaczają wcale, że na opony trzeba wydać fortunę. Wręcz przeciwnie, ponieważ takie nowinki zawarto już we względnie podstawowym modelu Michelin Primacy 4+. To najnowsza wersja opon, które słyną z krótkiej drogi hamowania na mokrej nawierzchni. Wydajność utrzymuje się przez cały okres życia opony, a nie tylko, np. przez 1-2 sezony.

W promocji bierze też udział najnowsza generacja najlepszych opon całorocznych na rynku. Chodzi o Michelin Crossclimate 2, które są jeszcze bardziej wydajne niezależnie od pory roku. Ogumienie z tego segmentu zyskuje obecnie największe wzrosty w obliczu nieprzewidywalnej pogody zimą w Polsce. Co ważne, występuje w dedykowanej wersji dla aut generujących większe obciążenia, np. dla SUV-ów czy aut dostawczych.

Opony zimowe całoroczne Michelin Crossclimate 2
fot. Michelin

Na rynku pojawiła się też zupełna nowość dla kierowców mocniejszych samochodów. Ci często poszukują dobrej opony, z którą mogą wyszaleć się okazjonalnie na torze. Z drugiej strony taka opona ma się wolno zużywać i nie zwiększać spalania. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest opona letnia Michelin Pilot Sport 5, słynąca z imponującej responsywności na manewry kierowcy. Sprawdzi się doskonale nie tylko w suchych warunkach, ale i na mokrym asfalcie.

Szczegóły wspomnianych opon oraz akcji specjalnej można sprawdzić dokładnie TUTAJ.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News