Ta popaprana recenzja BMW X2 za "tri miliona" bije rekordy w internecie. Kim jest ten genialny koleś?

Ta popaprana recenzja BMW X2 za "tri miliona" bije rekordy w internecie. Kim jest ten genialny koleś?

Podaj dalej

Niezwykłą popularność w sieci zdobywa nietypowa recenzja BMW X2. Choć większość z was pewnie nie zna rosyjskiego, zaskoczycie się jak wiele z filmu zrozumiecie.

Wszystko przez przekleństwa, które w języku rosyjskim brzmią podobnie jak w polskim. Mimo że wulgaryzmy stanowią sposób wyrażania się prowadzących, to ich kanał ma miliony wyświetleń na YouTube.

Zobacz tę szaloną recenzję!

Powyższy odtwarzacz ustawiony jest na 3 minutę i 30 sekundę, choć warto obejrzeć nawet cały materiał (YouTube umożliwia koślawe, ale zawsze, tłumaczenie „ze słuchu” na inne języki). Jednak w tym momencie rozpoczyna się fragment, który tak bardzo podbija internet.

Jest to brutalne grillowanie BMW X2, w którym prowadzący czepia się dosłownie o wszystko. Próbuje w żartobliwy sposób wykazać jakość wykonania samochodu kosztującego tam 3 miliony rubli („tri miliona!”). Nawet jeśli nie rozumiecie ani słowa, można tarzać się ze śmiechu.

Kto to w ogóle jest?

Mężczyzna, który tak zjechał BMW X2 nazywa się Artur Oganesjan, choć znany jest pod pseudonimem Czunja (Chunya). W filmie zawołał go z kolei pomysłodawca kanału Artiom Karokozjan, pseud. Kaha (Kakha). Panowie o armeńskich korzeniach podbijają internet nieszablonowym podejściem do testowania samochodów. Więcej ich filmów, które są totalną jazdą bez trzymanki, znajdziecie tutaj.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News