Ta panienka zabrała się za wyprzedzanie i zmajstrowała stłuczkę. Zwiała z miejsca zdarzenia z facetem na masce

Ta panienka zabrała się za wyprzedzanie i zmajstrowała stłuczkę. Zwiała z miejsca zdarzenia z facetem na masce

Podaj dalej

Spowodowanie kolizji drogowej to zawsze stresująca sytuacja, a to prowadzi do podejmowania kolejnych złych decyzji. W wir niepowodzeń wpadła pewna panienka, która robiąc wyprzedzanie spowodowała stłuczkę. Kobieta chciała natychmiast uciec z miejsca wypadku, ale poszkodowany nie zamierzał jej odpuścić.

Wyprzedzanie z balastem

Do zdarzenia doszło w Teheranie, stolicy Iranu. Kierująca białym SUV-em wymyśliła sobie, że nieudane wyprzedzanie ujdzie jej na sucho, jeśli ucieknie. Widząc co planuje ta kobieta, właściciel trafionego pojazdu wskoczył jej na maskę. Mężczyzna miał nadzieję, że to powstrzyma panienkę przed dalszą jazdą.

Happened in Tehran. He says She damaged his car and is trying to escape. from r/IdiotsInCars

KIEROWCO! MOŻESZ SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ DZIĘKI TYM OPONOM NOWEJ GENERACJI. PRZEKONAJ SIĘ TUTAJ

Na wideo powyżej widać, że się przeliczył. Sprawczyni kolizji ruszyła z nim na drogą szybkiego ruchu, co zaczął nagrywać pasażer taksówki. Poszkodowany krzyczał, żeby dzwonić po policję. Nagrywający zapytał przez szybę „co się stało?”. Facet na masce odparł, że „ta suka uderzyła w mój samochód i próbuje uciec”. Autor filmu zobowiązał się natychmiast powiadomić służby.

Pogrążyła się jeszcze bardziej

Nieznane są dalsze losy tej partyzanckiej ucieczki, ale kobieta raczej nie miała szans uniknąć odpowiedzialności. Takim zachowaniem z pewnością sprowadziła na siebie większe kłopoty, niż mogła mieć za samą stłuczkę. Trzeba pamiętać, że Iran to kraj muzułmański, gdzie prawa kobiet nie są tak mocne jak na Zachodzie. Szokujące w tej sytuacji jest także to, z jakim spokojem antybohaterka tej historii podróżowała z człowiekiem na masce.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News