Ta panienka z Gdańska rozbawiła kierowców do łez. Magiczna sztuczka nie powiodła się

Ta panienka z Gdańska rozbawiła kierowców do łez. Magiczna sztuczka nie powiodła się

Podaj dalej

Zabawną sytuację zarejestrowano na ulicach Gdańska. Pewna panienka, która szła wzdłuż ulicy wywołała salwę śmiechu wśród widzących ją kierowców i pasażerów aut. Nic dziwnego, zaliczyła wstydliwą wpadkę.

Zabrakło trochę czarów

Kobieta podążała na przystanek tramwajowy przy zbiegu ulic Kartuskiej i Ciasnej w Gdańsku. Schodząc z pasa zieleni schyliła się, aby przejść pod barierką. Wtedy odbiła się od szyby, a to rozbroiło świadków zdarzenia. Biedaczka, musiała najeść się wstydu!

Jak to możliwe, że nie zauważyła szyby? Choć to może zaskakujące w przypadku sąsiedztwa ulicy o dużym natężeniu ruchu, szyba musiała być naprawdę czysta. Zresztą kto wie, może kobieta postanowiła wyjść na przystanek bez okularów? Jaki by nie był powód, dziękujemy pani za ten rozbawiający wyczyn.

Po co tam była ta szyba?

Infrastruktura miejska ulega ciągłym rozbudowom bądź aktualizacjom. Przystanki tramwajowe, które sąsiadują z ulicami coraz częściej są ogradzane nie tylko płotem. Niektórzy stosują także takie szklane panele dla bezpieczeństwa i estetyki. Zresztą w przypadku, gdy samochód zdemoluje jeden z paneli, wówczas wystarczy wymienić tylko te uszkodzone, a nie cały odlew ogrodzenia.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News