Ta panienka musiała zażyć srogie piguły. Przed jazdą pobiła się ze swoim samochodem. To nie wszystko

Ta panienka musiała zażyć srogie piguły. Przed jazdą pobiła się ze swoim samochodem. To nie wszystko

Podaj dalej

Niecodzienną sytuację nagrano na ulicy jednego z rosyjskich miast. Prawdopodobnie naćpana kobieta wykonała serię absurdalnych czynności przed ruszeniem samochodem. Panienka biła m.in. się ze swoim autem i zbyt daleko nie zajechała.

Co ta panienka narobiła?

Do zdarzenia doszło w mieście Twer, położonego nad Wołgą. Panienka najpierw wdrapała się na tamtejszy pomnik piosenkarza Michaiła Kruga, a następnie podeszła do swojego auta. Z gracją zamknęła klapę bagażnika, po czym… zaczęła okładać pojazd. Ten absurdalny widok można zobaczyć na poniższym nagraniu.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Jak widać kobieta najpierw zaczęła uderzać w szybę, ale na szczęście jej nie wybiła. Następnie wyprowadziła serię kopniaków w pokrywę bagażnika, choć nie wiadomo po co. W końcu wsiadła do auta i ruszyła z piskiem opon. Ludzie zaalarmowali policję, która zbiegiem okoliczności zatrzymała wariatkę ulicę dalej.

Trzeźwa, ale jakaś taka

Okazało się, że kobieta była całkowicie trzeźwa. Jednak jej zachowanie zdecydowanie wskazywało, że zażyła jakieś substancje psychoaktywne. Żeby to ustalić panienkę przewieziono do szpitala w celu wykonania badań toksykologicznych. Nie znamy dalszych jej losów, ale widząc jej zachowanie, należy założyć, że przyjęła niezłą dawkę narkotyków. Jeśli nie będzie pamiętała, co wyczyniła, łatwo sobie przypomni, bowiem stała się antybohaterką rosyjskiego Internetu.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News