Ta młoda laseczka kompletnie pogubiła się na stacji paliw. Próbowała zatankować Diesel i stała się memem

Ta młoda laseczka kompletnie pogubiła się na stacji paliw. Próbowała zatankować Diesel i stała się memem

laseczka-pogubila-sie-na-stacji-paliw-tankujac-diesel

Podaj dalej

Tankowanie na stacji paliw należy do tak banalnych czynności, że niektórym wydaje się, że nie można zrobić tego źle. Jednak pewna kobieta pokazała, że to nie jest wcale takie łatwe wlać Diesel do baku swojego auta. Kompletnie zagubiona laseczka przez swoją głupotę szybko stała się viralem.

Laseczka zawsze ze złej strony

Początkowo nic nie zwiastowało dramatu młodej dziewczyny. Kobieta podjechała pod dystrybutor, ale zorientowała się, że wlew paliwa ma po przeciwnej stronie niż „pistolet” z napisem Diesel. Wtedy kobieta odstawiła kuriozalne show. Zapnijcie pasy i trzymajcie się krzesła, bo czegoś takiego mogliście się nie spodziewać. Zobaczcie nagranie poniżej.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Damulka zaczęła przestawiać samochód, ale za każdym razem ustawiała się niewłaściwą stroną. Jej brak wyobraźni przestrzennej doprowadził do łez świadków tego zdarzenia. To niewiarygodne, żeby tyle razy pomylić się przy podjeździe do dystrybutora. W końcu się udało, ale kobieta jest już sławna na cały internet. Film stał się absolutnym hitem i już nigdy z niego nie zniknie.

Jak uniknąć takiej wpadki?

Jeżeli zdarzy się wam podjechać nie z tej strony, z której planowaliście, to bez paniki. Dziś na większości stacji węże są już na tyle długie, że bez problemu można przeciągnąć je nad autem. Zbyt wiele razy obserwowano męczarnie klientów, dlatego postanowiono poradzić sobie z tym problemem raz na zawsze. Jeśli jednak brakuje wam wyobraźni przestrzennej to lepiej wysiąść na chwilę z samochodu tuż przed wjazdem pod dystrybutor i upewnić się, czy parkując pod nim podjedziemy tak jak sobie to wyobrażaliśmy.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News