Ta lolitka dokonała absurdalnego wyczynu po zalaniu diesla. Jej psiapsióła udowadnia, że kobiety mają to w genach

Ta lolitka dokonała absurdalnego wyczynu po zalaniu diesla. Jej psiapsióła udowadnia, że kobiety mają to w genach

Kobieta zaliczyła wpadkę na stacji

Podaj dalej

W Stanach Zjednoczonych wiele stacji paliw wymaga najpierw zapłaty, dopiero potem możliwe jest tankowanie samochodu. Zaskakująco często prowadzi to do absurdalnych sytuacji.

Hitem internetu staje się nagranie, na którym zmartwiona, młoda kobieta martwi się wyrwanym wężem paliwowym od oleju napędowego z dystrybutora. Jak do tego doszło? Po prostu odjechała bez wyjęcia go z wlewu swojego auta. Nie to jest jednak w tej historii rozbrajające.

Koleżanka wygrywa internety

Drove off with the gas pump from r/IdiotsInCars

Najlepsza była jednak jej koleżanka, która zachęcała ją, aby porzucić wąż i odjechać. Gdy spanikowana dziewczyna przyznała, że jest zakłopotana całym zajściem, wtedy psiapsióła „pocieszyła” następującą wiadomością. – Mojej babci zdarza się to cały czas – wypaliła. Czyżby skłonność do takich gaf była zatem wrodzona? Nie można tego wykluczyć.

Na forum reddit sytuację skomentował zresztą jeden z kierowców cystern, która dostarcza paliwa na stacje. – Widzę to co kilka miesięcy – napisał. – Wracają do auta i grają na swoich telefonach. Gdy słyszą „klik” oznaczający koniec, dalej pykają na smartfonie. Kiedy są gotowi do jazdy wydaje im się, że mogą ruszać, bo słyszeli wcześniej kliknięcie. No i odjeżdżają – dodał.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News