Ta kobieta na stacji paliw miała tylko nalać Diesla. Mając problem zastosowała sprawdzoną technikę z sypialni

Ta kobieta na stacji paliw miała tylko nalać Diesla. Mając problem zastosowała sprawdzoną technikę z sypialni

Podaj dalej

Kobieta na stacji paliw to temat, który potrafi ewoluować w nieprzewidywalny sposób. Widzieliśmy już wiele wpadek, ale niektóre przedstawicielki płci pięknej cały czas potrafią zaskakiwać. Najnowszy przykład pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, gdzie pewna pani wymyśliła przedziwną technikę wsadzania pistoletu.

„Nie chciało wejść”

Nagranie uchwycono na stacji BP przy 1st Avenue na nowojorskim Manhattanie. Kierowca oczekujący w kolejce do dystrybutora przeczuwał, że może się tu wydarzyć coś niezwykłego. Miał nosa, bowiem kierowca czarnego SUV-a poprosił swoją partnerkę, aby zalała ich auto dieslem. Kobieta miała jednak dziwny problem z wsadzaniem pistoletu do wlewu paliwa i poradziła sobie w dość nietypowy sposób.

Gdy rurka nie chciała wejść, nasza bohaterka zastosowała zaskakującą metodę, która być może sprawdza się w sypialni. Splunęła na rękę i oślinioną dłonią wymacała końcówkę pistoletu. No i weszło! Jej zdziwiony partner dziwił się takiemu zachowaniu i zwrócił uwagę, że nie powinna tak robić. Nazwał ją szaloną, po czym dziewczyna wyjaśniła go mówiąc, że „nie chciało wejść”.

Celowy viral?

Historia jest tak absurdalna, że można by podejrzewać w tym jakąś ustawkę pod viralowy film. Jednak w 2020 r. chyba nic już nas nie powinno dziwić, tak samo jak inteligencja niektórych mieszkańców USA. Jedno jest pewne, nie stosujcie tej metody! Wystarczy celniej trafić i z pewnością nie trzeba będzie do tego żadnych lubrykantów. Tymczasem to tankowanie przejdzie do historii internetu w galerii sław kobiet na stacji paliw.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News