Ta kobieta jechała tak, że ludzie nie mogli wytrzymać ze śmiechu. Mąż chciał jej tylko zrobić dobrze

Ta kobieta jechała tak, że ludzie nie mogli wytrzymać ze śmiechu. Mąż chciał jej tylko zrobić dobrze

Podaj dalej

Gadżety motoryzacyjne pozwalają nam na wygodniejsze korzystanie z samochodów, ale okazuje się, że dla niektórych to utrapienie. Przekonuje o tym przykład pewnej Amerykanki, która w absurdalny sposób prowadziła swojego SUV-a. Ludzie widząc kobietę dosłownie pękali ze śmiechu, choć nie brakowało przerażania.

Jak ta kobieta mogła tak jechać?

Choć nikt nie zrobił wywiadu z tą blondynką, to sytuacja wydaje się dosyć oczywista. Mąż kobiety wyłożył na przedniej szybie matę przeciwsłoneczną, aby jego ukochana mogła rano komfortowo wsiąść do samochodu. Pojazd zapewne nie był nagrzany, ale w całej tej uprzejmości zabrakło chyba wyjaśnienia, do czego służy owa mata. Kobieta nie wiedziała za bardzo, co może z nią zrobić i czy wolno ją ruszać.

Kobieta jechała z rozłożoną matą przeciwsłoneczną
Kobieta jechała z rozłożoną matą przeciwsłoneczną

Co zatem postanowiła nasza bohaterka? Odchyliła tylko kawałek szyby tak, aby cokolwiek widzieć. Trudno jednak powiedzieć, aby zapewniła sobie dobrą i przede wszystkim bezpieczną widoczność. Biedaczka mordowała się tak chyba całą drogę. Miejmy nadzieję, że mąż w końcu wyjął matę z ich Volvo, bowiem w końcu jazda z ograniczoną widocznością mogłaby doprowadzić do przykrych konsekwencji.

Oczywista nieoczywistość

Ktoś może powiedzieć – idiotka! Tak jest najłatwiej, ale należy pamiętać, że dla wielu samochody są zwykłymi urządzeniami. Nie wnikają w wiele niuansów, tylko użytkują je do tego, co potrzebują. Strach przed ich nieumyślnym uszkodzeniem czasem prowadzi do takich absurdalnych zachowań. Małżeństwa powinny wyciągnąć z tej lekcji wnioski i tłumaczyć swoim partnerom te oczywiste nieoczywistości.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News