Ta bogata panienka po raz pierwszy pojechała sama zatankować benzynę. Ciągnęła węża, ale jej nowy SUV ciągle stał za daleko [WIDEO]

Ta bogata panienka po raz pierwszy pojechała sama zatankować benzynę. Ciągnęła węża, ale jej nowy SUV ciągle stał za daleko [WIDEO]

Bogata panienka na stacji paliw

Podaj dalej

Posiadanie prawa jazdy nie oznacza, że ma się talent do prowadzenia, a nawet prostej obsługi samochodu. Przekonuje nas o tym nagranie z USA, na którym widać jak pewna bogata panienka nieudolnie próbuje zatankować drogiego SUV-a. Film z tej akcji ma już miliony wyświetleń w mediach społecznościowych.

Ta panienka zaliczyła chyba swój pierwszy raz

To nie jest jedna z wielu sytuacji, gdy kobieta próbuje ciągnąć węża z dystrybutora i umieścić pistolet we wlewie po drugiej stronie auta. Co prawda występuje tu ciągnięcie węża, ale problemem leży gdzie indziej. Bogata panienka parkuje swojego Mercedesa GLS zbyt daleko, aby wąż sięgnął do wlewu. Na poniższym nagraniu widać, że blondyna kompletnie nie umie ocenić w jakiej odległości powinna stanąć od dystrybutora. To prawdopodobnie jej pierwszy raz, gdy samodzielnie próbuje zatankować paliwo.

Kobieta w białej sukience najwyraźniej nie pamięta także, z której strony jest wlew paliwa. W pewnym momencie widać jak po omacku klepie w karoserię z nadzieją, że uchyli się klapka. Przestawianie samochodu na niewiele się zdaje, bo albo cały czas ustawia się niewłaściwą stroną, albo staje za daleko. Po wielu próbach w końcu udaje jej się zaparkować na tyle blisko i właściwą stroną, że pistolet dosięga do wlewu.

Czy to była ustawka?

Panienka stoi trochę krzywo, ale ważne, aby zatankowała benzynę, a nie diesla. W przeciwnym razie mogłaby się narazić na straszne koszty, jeśli próbowałaby jechać na niewłaściwym paliwie. Wykonanie takiego numeru w SUV-ie za ok. 300 tys. zł byłoby na pewno bolesne finansowo. Dalszych losów tej pani niestety nie znamy i do końca nie można być pewnym czy było to prawdziwe. Wiele osób próbuje inscenizować podobne sytuacje, aby nabić wyświetlenia w social mediach. Wszak wpadka kobiety, a w dodatku blondynki, na stacji paliw to gwarancja zasięgów.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News