Benzyna i Diesel premium dużo taniej tylko w wybrane dni! Sprawdź, kiedy zatankować, żeby oszczędzić

Benzyna i Diesel premium dużo taniej tylko w wybrane dni! Sprawdź, kiedy zatankować, żeby oszczędzić

Podaj dalej

Zarówno benzyna bezołowiowa, jak i paliwo typu Diesel, osiągają rekordowe wartości na stacjach paliwowych. Eksperci przewidują, że już wkrótce możemy zapłacić za litr Pb95 i ON w okolicach 6 złotych. Na szczęście są sposoby, aby zatankować swój samochód dużo taniej. Jak to zrobić? Sprawdź tutaj.

Benzyna i Diesel tańsze w wybrane dni

Na stacjach Shell we wtorki i czwartki obowiązuje specjalna cena na paliwo typu premium. Obejmuje ona zarówno kierowców jeżdżących samochodami z silnikiem typu Diesel jak i benzynowym. We wtorki benzyna Shell V-Power 95 jest dostępna w cenie podstawowej benzyny, a w czwartki kierowcy mogą zatankować Shell V-Power Diesel w cenie zwykłego diesla. Nie tylko paliwo w te dni jest tańsze, ale zaowocuje ono także lepszym spalaniem twojego samochodu. Tutaj dowiesz się więcej o szczegółach akcji oraz znajdziesz listę stacji objętych promocją.

shell

To sytuacja, w której możemy powiedzieć o tradycyjnym win-win. Korzyści czerpie zarówno nasz portfel, jak i silnik samochodu.

Paliwo Shell V-Power jest to jedyne paliwo opracowane we współpracy ze Scuderia Ferrari. Jak działa benzyna i Diesel premium? O tym więcej dowiesz się tutaj.

Nie tylko dziś

Promocja Wtorki i czwartki z Shell V-Power na benzynę i olej napędowy obowiązuje na stacjach Shell już od dłuższego czasu. Warto więc zapamiętać, aby tankować swoje samochody odpowiednio we wtorek lub czwartek. Dzięki temu uda się nam zapłacić za to konkretne paliwo mniej, a sam samochód będzie miał na nie mniejszy apetyt.

Shell V-Power Diesel - pistolet paliwowy
fot. Piotr Malecki / Getty Images

To paliwo jest też dużo lepsze dla silnika. Już od pierwszego tankowania będziemy bardziej chronić naszą jednostkę napędową przed generowaniem nagaru, czy utratą mocy.

Aktualnie na stacjach Shell jest jeszcze jedna promocja, gratka dla kawoszy, ale nie tylko. Shell oferuje bardzo dobrej jakości kubki termiczne w atrakcyjnej cenie. Kubki utrzymują ciepło napojów do kilku godzin i co najważniejsze, nie kapią. Idealne na kawę w podróży. Kubek można kupić za 11,99 zł po zebraniu kompletu naklejek lub wymienić za 2500 punktów lojalnościowych Shell ClubSmart. Przypominamy, że we wtorki i czwartki naklejki można zebrać szybciej i łatwiej! Szczegóły na www.shell.pl

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News