Stało się! Duża zmiana w serwisie otoMoto. Czegoś takiego nie było nigdy w historii. Teraz będzie inaczej

Stało się! Duża zmiana w serwisie otoMoto. Czegoś takiego nie było nigdy w historii. Teraz będzie inaczej

Podaj dalej

Serwis ogłoszeniowy otoMoto.pl to najpopularniejsza strona motoryzacyjna w polskim Internecie. Co miesiąc pojawiają się tam setki tysięcy ofert, głównie samochodów osobowych, ponieważ to ich często szukają polscy kierowcy. W tym miesiącu doszło do fundamentalnej zmiany w serwisie, która prawdopodobnie nie wydarzyła się nigdy w historii.

Czym jest Don’t Forget Me i co zmieniło się w nowym MLB? Premiery gier

Co się zmieniło w otoMoto?

Obecnie portal należy do Grupy OLX. Tak duża spółka macierzysta zapewnia popularnemu serwisowi nieustanny rozwój. Okazuje się, że przełomowe rozwiązania nie dotyczą jedynie stricte witryny w sieci, ale także struktur. Do takowych można zakwalifikować wybór nowego menedżera generalnego otoMoto.pl. To właśnie osoba zajmująca to stanowisko jest nazywana potocznie szefem całego portalu, którego rocznie odwiedzają miliony Polaków w poszukiwaniu samochodów.

Agnieszka Czajka, nowy szef otoMoto.pl
fot. media.otomoto.pl

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

OtoMoto.pl poinformowało, że z firmą pożegnał się dotychczasowy menedżer generalny, Przemysław Vonau. Na tej posadzie był dosyć krótko, bowiem od września 2020 r., gdy przejmował stery od Lukasa Draginasa, obecnie kierującego motoryzacją w OLX Europe. Teraz zadecydowano, że od kwietnia 2021 r. Vonaua zastąpi Agnieszka Czajka. Co w tym przełomowego? Z danych, do których można dokopać się w sieci wynika, że to prawdopodobnie pierwsza w historii kobieta na tym stanowisku w otoMoto.pl.

Branżę zna bardzo dobrze

To dla mnie prawdziwy przywilej i duma, móc stanąć za sterami tego biznesu – powiedziała nowa menedżer generalna otoMoto. – Zwłaszcza, że wierzymy w dalszy rozwój i dostarczanie prostych i szybkich rozwiązań naszym użytkownikom – dodaje Agnieszka Czajka. Absolwentka poznańskich uczelni od dawna jest związana z branżą motoryzacyjną. Od 2012 r. przez blisko 7 lat prowadziła zespoły sprzedażowe Porsche w Volkswagen Group Polska. W 2018 r. przeszła do otoMoto.pl, gdzie została dyrektorem ds. operacyjnych. W minionym roku dostała nowe obowiązki, ponieważ mianowano ją dyrektorem sprzedaży w należącym do Grupy OLX motoryzacyjnym startupie 3-2-1 Sprzedane!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News